Assan Alüminyum Personel Alımı 2018

assan-aluminyum-personel-alimi

Assan Alüminyum Personel Alımı Yapıyor!

Assan Alüminyum insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Assan Alüminyum personel alımı yapıyor. Assan Alüminyum iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Assan Alüminyum iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Assan Alüminyum eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin alüminyum sektörünün önemli markalarından birisi olan Assan Alüminyum personel alımı yapmaya devam ediyor. Kendi içerisinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Assan Alüminyum firması bir çok alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Assan Alüminyum İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Amacımız;

Assan Aluminyum’a; yeniliklere ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, yaratıcı ve girişimci bireyler kazandırmak, tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları bir kuruluş haline gelmek, çalıştığı kurumun gelecek planları ile kendi kariyer rotasını bütünleştiren, şirket hedefleri ile kişisel hedefleri aynı paydada buluşturan, yaptığı işlerle şirkete katma değer yaratan mutlu çalışanlardan oluşan bir topluluk yaratmak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.

Assan Alüminyum’lu Olmak;

İşine ve kurumuna bağlı
Yaptığı çalışmalarla kurumunun geleceğine katkı sağlayacağının bilincinde
Araştırmacı, özverili, disiplinli
Sorumluluğunun bilincinde, etik ve mesleki değerlere sahip
Çevreye ve insan sağlığına duyarlı
Kişisel ve mesleki gelişimi ön planda tutan
Birbirine saygı duyan ve seven, kurumunun itibarını koruyan, karar ve hedeflerini paylaşan, değişim ortamında sürekli gelişen çalışanlar anlamı taşımaktadır. ( Kaynak )

Assan Alüminyum Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellik İstanbul bölgesinden yapacak olan Assan Alüminyum personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Assan Alüminyum’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
ELEKTRİK / ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENİ İstanbul – Anadolu, Kocaeli
BÜTÇE PLANLAMA VE FİNANSAL ANALİZİ SR UZMANI İstanbul – Anadolu
OPERATÖR YARDIMCILARI İstanbul – Anadolu, Kocaeli
ÜRETİM PLANLAMA UZMANI İstanbul – Anadolu, Kocaeli
PROJE MÜHENDİSİ İstanbul – Anadolu, Kocaeli
ÜRETİM & KAYNAK PLANLAMA MÜDÜRÜ KIDEMLİ İstanbul – Anadolu
HİDROLİK PNÖMATİK BAKIM TEKNİSYENİ İstanbul – Anadolu, Kocaeli
1 Cevap = “Assan Alüminyum Personel Alımı 2018”
  1. tayfun küp 16 Ocak 2016

Bir Cevap Yaz