AstraZeneca Personel Alımı 2018

astrazeneca-personel-alimi

AstraZeneca Personel Alımı Yapıyor!

AstraZeneca insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre AstraZeneca personel alımı yapıyor. AstraZeneca iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? AstraZeneca iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde AstraZeneca eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünya ilaç sektörünün güçlü markalarından birisi olan AstraZeneca Türkiye’deki faaliyetlerine de başarılı bir şekilde devam etmektedir. Ülkemizin bir çok şehrinde hizmet veren firmanın çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı bulmaktadır. Yayınladığı ilanlarla da onlarca insana yeni iş imkanları sağlayan AstraZeneca personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

AstraZeneca Hakkında

AstraZeneca, araştırma, geliştirme, reçeteli ilaçların üretimi, pazarlanması ve bu hizmetlerinin sunulması alanında faaliyet gösteren, 26,1 milyar dolarlık sağlık hizmeti hacmi ile dünyanın önde gelen yenilikçi ve araştırmacı ilaç şirketlerinden biridir. İlaçları 100’den fazla ülkede satılan ve 16 ülkede üretim yapan AstraZeneca, yılda ortalama 4,9 milyar dolar AR-GE yatırımı gerçekleştirmektedir. Onkoloji, Diyabet, Kardiyovasküler Hastalıklar ve Solunum olmak üzere 4 ana tedavi alanına odaklanan AstraZeneca, bu alanlarda küresel çapta bilimsel liderliği hedeflemektedir.

Yaklaşık 500 kişilik kadrosuyla hastaların hayatlarında anlamlı bir fark yaratacak yenilikçi ilaçların sağlığın hizmetine sunulmasını hedefleyen AstraZeneca Türkiye, 1999 yılından bu yana pazarlama ve satış faaliyetleri ve Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirmektedir. Yerel yatırımların önemine inanan AstraZeneca Türkiye, ülkede Kurumsal Sosyal Sorumluluk yatırımları ve Ar-Ge yatırımları gerçekleştirmektedir.

AstraZeneca Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan AstraZeneca personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra AstraZeneca iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Finansal Planlama Analisti / BP (Geçici) İstanbul – Avrupa
Ürün Tanıtım Uzmanı Gaziantep
Firma İrtibat Görevlisi Denizli
İş Birimi Planlama & Tahmin Yürütme İstanbul – Avrupa
Firma İrtibat Görevlisi (Dönemsel) İstanbul – Anadolu
Ürün Tanıtım Uzmanı Edirne
Tıp Bilimi İrtibat (Onkoloji) Ankara
Ürün Tanıtım Uzmanı Ankara
Ürün Tanıtım Uzmanı Kocaeli
Medical Science Liaison (Metabolism) İstanbul
Medical Science Manager (Metabolism) İstanbul – Avrupa
AstraZeneca 2015 Staj İstanbul – Avrupa
Ürün Tanıtım Uzmanı Ankara

Bir Cevap Yaz