Atako Personel Alımı 2017

atako-personel-alimi

Atako Personel Alımı Yapıyor!

Atako insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Atako personel alımı yapıyor. Atako iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Atako iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Atako eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin taşımacılık sektöründe önemli markalardan birisi olan Atako kendi alanının en köklü markalarından biridir. Deniz ve kara yolu üzerinden taşımacılık faaliyetlerini sürdüren Atako personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Atako İnsan Kaynakları

Bugün kendi alanında simgeleşen marka değeriyle “Atako”, yarım yüz yıllık deneyim, bilgi ve çabanın sonunda, sektörde “kalite ve uzmanlık” denince akla gelen bir kuruluş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Lojistik alanında çağdaş gelişmeleri izleyerek, hizmet alt yapısının kalitesi ve güvenliği başta olmak üzere her düzeydeki iyileştirmeyi özenle yöneten Atako, sektöründe Mersin’den Türkiye’ye yayılan bir model durumundadır.

Atako ailesinin iş dünyasında üstlendigi öncü rol, kuruluşundan bugüne çok farklı alanlarda kendini göstermiştir. 1965 yılında uluslararası bir kimya şirketinin (BASF) Mersin temsilcisi olarak yola çıkmış, şimdiki yaygın sektörel başarısı için her süreçte çağdaş, dinamik bir yönetim iradesi ortaya koymuştur.

Bunun ilkesel nedeni “müşteri odaklı hizmette bilgi ve deneyime özen göstermek, çağdaş ölçülerle yürütülen hizmet kalitesinden ödün vermemek”tir. Böylece, girdiği yeni iş alanları birbirinden ne kadar farklı olursa olsun, çizgisini ve tarzını “teknolojik ve bilişsel gelişime” açık bir şekilde hep korumuştur. ( Kaynak )

Atako Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul ve Mersin bölgelerinden yapan Atako personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Atako’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Satış Uzmanı İstanbul, Mersin
Satış Destek Uzmanı İstanbul, Mersin
Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı İstanbul – Anadolu
İç Denetim Uzmanı İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir