ATK İnşaat Personel Eleman Alımı 2018

atk-insaat-personel-eleman-alimi

ATK İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

ATK İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre ATK İnşaat personel alımı yapıyor. ATK İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? ATK İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde ATK İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin İnşaat sektöründe kendini kanıtlamış markalardan birisi olan ATK İnşaat personel alımı yapmaya bu yıl da devam ediyor. Siz de firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

ATK İnşaat İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikalarının ana hedefi; çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yeteneklerini işlerine etkin ve verimli bir biçimde yansıtmalarını sağlayacak süreçlerin tasarlanması ve uygulanması, değerlerini koruyarak, hedeflerimize ulaşma yolunda motivasyonu yüksek çalışanların oluşturduğu kurum kültürü yaratmak.

İşe Alım Süreci

Uzun vadede başarı, doğru kişilerin işe alınmasına ve çalışan sürekliliğine dayanır. İşe alım sürecindeki amacımız, müessesemizin  başarısına katma değer sağlayacak kişilerin organizasyonumuza dahil edilmesidir.

Eleman seçme ve yerleştirmede ana ilkemiz; işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip, eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, proaktif, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışmasına yatkın, değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişileri şirkete kazandırmaktır.

İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve ilgili Bölüm Yöneticisi tarafından gerçekleştirilen mülakatlardan sonra, pozisyonun gerektirdiği kişilik envanteri ve yetkinlik testleri uygulanır. İnsan Kaynakları bölümü son aşamaya kalan adayların referans araştırmalarını tamamlayarak iş teklifini gerçekleştirir.

ATK İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Sizler de ATK İnşaat çalışmak ve kariyerinizi bu büyük İnşaat firmasında sürdürmek istiyorsanız Buradan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

6 Cevap Yazılmış = “ATK İnşaat Personel Eleman Alımı 2018”
  1. Naim 11 Ekim 2017
  2. hasan 12 Ağustos 2017
  3. ahmet 27 Nisan 2017
    • isa 23 Mayıs 2017
  4. Ercan 17 Eylül 2016
  5. Kenan Taner 3 Aralık 2015

Bir Cevap Yaz