Atlasjet Personel Alımı 2018

atlasjet-personel-alimi

Atlasjet Personel Alımı Yapıyor!

Atlasjet insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Atlasjet personel alımı yapıyor. Atlasjet iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Atlasjet iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Atlasjet eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

2001 yıllarında kurula Atlasjet ülkemiz havacılık sektöründe faaliyet gösteren büyük markalardan birisidir. Kurulduğu yıllardan bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle adını sıkça duyuran bir firma olan Atlasjet günümüze kadarki süreçte hızla büyümüştür. Bugün en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden birisi olan Atlasjet personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamasıyla ciddi bir istihdam ortamı yaratan bu firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Atlasjete iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Atlasjet İnsan Kaynakları

Atlasglobal, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Tarifeli Havayolu büyüme hedefiyle iç ve dış hatlarda sefer sayısını istikrarlı artıran Atlasglobal, turizm ve havacılık sektöründe güvenilirliğini, liderliğini güçlenerek korumaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden IOSA tescilli Atlasglobal, Uluslararası Hava Taşımacılığı birliği (IATA) üyesidir.

Uçuş ve yer emniyetini, yolcu memnuniyetini ve insan faktörünü her şeyin önünde tutan Atlasglobal, operasyonlarında zaman uyumuna ve tüm süreçlerde sürekli gelişime değer vermektedir.

Büyüyen filomuzla birlikte ve gelişen hizmet kalitesi anlayışımıza uygun, kariyerine bizimle yön vermek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Niteliklerinize uygun pozisyonlara başvurunuzu [email protected] adresine bekliyoruz.

CV’leriniz uygun pozisyonlar için değerlendirilecek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçilecektir.

Atlasjet Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapacak olan Atlasjet personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Aynı zamanda Antalya gibi tatil bölgelerinden de yeni personel ihtiyacı duyan firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Atlasjete iş başvurusu yapabilirsiniz. Firmanın açık pozisyonlarından bazıları aşağıdaki gibidir.

                                Pozisyon                 Şehir
Muhasebe Uzmanı İstanbul
Engelli Personel İstanbul – Avrupa
Kabin Memuru (Farsça bilen) Antalya, İstanbul
Kabin Memuru (Rusça bilen) Antalya, İstanbul
Kabin Memuru (Almanca bilen) Antalya, İstanbul
Genel Sekreter İstanbul
Kabin Memuru (İtalyanca bilen) Antalya, İstanbul
Genel Başvuru İstanbul
Gelir ve Hat Yönetimi Uzmanı İstanbul
Ücret Uzmanı İstanbul
Müşteri İlişkileri Uzmanı İstanbul
25 Cevap Yazılmış = “Atlasjet Personel Alımı 2018”
  1. Ceyda 11 Kasım 2017
  2. Behnam 7 Temmuz 2017
  3. Çağla 24 Mayıs 2017
  4. Engin 21 Mayıs 2017
  5. Ayşe 11 Mayıs 2017
    • Tlha 25 Temmuz 2017
  6. Habib 25 Nisan 2017
  7. Hale 2 Nisan 2017
  8. gamze 13 Şubat 2017

Bir Cevap Yaz