Atos Personel Alımı 2017

atos-personel-alimi

Atos Personel Alımı Yapıyor!

Atos insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Atos personel alımı yapıyor. Atos iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Atos iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Atos eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Atos İnsan Kaynakları

İŞ OLANAKLARI

Global erişim, yerel mevcudiyet

Atos, dünyanın dört bir yanında 52 ülkede faaliyet gösteriyor; bu, kariyerinize uluslararası platformlarda ve dilediğiniz ölçüde devam edebileceğiniz anlamına geliyor.

Müşterilerimize ait işletmeler globalleştikçe ve uluslararası profillere sahip, son derece yetenekli çalışanlara duyulan ihtiyaç her geçen gün artıyor. Bundan yola çıkarak, uluslararası müşteri tabanının ticari gereksinimlerini karşılayan, müşteri ve kalite odaklı, yenilikçi ve güvenilir profesyonelleri daha yoğun bir şekilde Atos dünyasına çekmeye devam ediyoruz.

Çalışanlarımızın ve ekibimize yeni katılan iş arkadaşlarımızın dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz ve diğer Atos çalışanlarıyla kolay iletişim kurabilmeleri için İngilizce’ye yeterince hakim olmalarını talep ediyoruz.

Ara ve başvur

Her sene grubumuza birçok profesyonel, üniversite mezunu ve stajyer katılıyor; bu durum, bir işveren olarak neden özellikle tercih edildiğimizin açık bir kanıtı… Grubumuza katılmak isterseniz, aşağıdaki linke tıklayın ve seçimlerinize uygun mevcut iş fırsatlarını bulmak için temel kriterleri seçin.  ( Kaynak )

Atos Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarının çoğunu İstanbul bölgesinden yapacak olan Atos personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Atos’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Sözleşme Yöneticisi (Yeni Mezun) İstanbul – Anadolu
Proje ve Finansman Kontrolörü Ankara
BI Sistem Destek Mühendisi İstanbul – Anadolu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir