Avea Personel Alımı 2018

avea-personel-alimi

Avea Personel Alımı Yapıyor!

Avea insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Avea personel alımı yapıyor. Avea iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Avea iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Avea eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

2004 yıllarında kurulan ve Avea Türkiye’nin en büyük iletişim operatörlerinden biridir. 15 Milyonun üzerinde abonesiyle sektörün lider kuruluşları arasında yer alan Avea personel alımı yapmaya devam ediyor. Sürekli kendisini yenileyen ve her gün büyüyen bir firma olan Avea yılın her döneminde yeni personeller alarak bir çok insana yeni iş imkanları da sunmaktadır. İş kolu bir hayli fazla olduğu için çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Avea’ya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Avea İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci

Adaylarımızda aradığımız ortak özellikler, pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber şirketimizin kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olmalıdır.

Şirketimize yapılan tüm başvuruları gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliğini gözeterek değerlendiririz.

Seçme Süreci

İlana yapılmış olan başvurular arasından kriterlerimize uyan adaylarımız için seçme ve değerlendirme süreci başlatılır. Adaylara öncelikle e-posta aracılığıyla online kişilik envanteri gönderilir. Bu envanter, adayların yetenekleri ve ilgi alanları ile ilgili bilgi edinmek amacıyla uygulanır. Değerlendirme sonrasında bu veriler adaylarla da paylaşılır.

Bu envantere ek olarak işe uygunluğu belirleyen farklı değerlendirme araçları da kullanırız.

Son Adım: İş Teklifi

Yapılan mülakatlar, kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamaları sonucunda olumlu bulunan adaylarımızın eğitim ve çalışma geçmişi ile ilgili referans araştırmaları yapılır. Tüm bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylarımızı tekrar davet ederek iş teklifi gerçekleştiririz.

Avea Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde yeni personellere ihtiyaç duyan Avea personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ağırlıklı olarka İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Konya, Kayseri gibi bölgelerde alımlarını sürdüren ve bunların dışında bir çok şehir içinde iş ilanlarını yayınlayan firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verip Avea’ya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Avea’nın açık pozisyonlarından bazıları aşağıdadır;

                                Pozisyon                 Şehir
Tüketici Bölümü Uzmanı İstanbul
Bilişim Geliştirme Uzmanı (Telco & Ortaklığı) İstanbul
Fiyatlandırma Uzmanı İstanbul – Avrupa
Müşteri Deneyimi Kanal Yönetimi Uzmanı İstanbul
Müşteri Destek Hizmetleri Müdürü İstanbul
Birleştirilmiş İşbirliği Sistemleri Kıdemli Uzmanı İstanbul
İstemci Çözümleri Kıdemli Uzmanı İstanbul
Merkezi Çözümler Kıdemli Uzmanı İstanbul
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul – Avrupa
Bilgi Güvenliği Planlama Kıdemli Uzmanı İstanbul
Kıdemli Ağ Güvenliği Mimarı İstanbul
Kıdemli Uygulama Güvenliği Mimarı İstanbul
Satış Eğitmeni İstanbul – Avrupa, İzmir
Erişim Ürünleri Müdürü İstanbul – Avrupa
BT Hizmet Performans Yönetimi Uzmanı İstanbul
Satış Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Müşteri Temsilcisi İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yaz