Avon Personel Alımı 2018

avon-personel-alimi

Avon Personel Alımı Yapıyor!

Avon insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Avon personel alımı yapıyor. Avon iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Avon iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Avon eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük kozmetik markalarından birisi olan Avon 1886 yılında kurulan köklü firmalardan birisidir. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Avon personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Avon aynı zamanda ciddi bir istihdam ortamı da yaratarak bu konuda her firmaya örnek olmaktadır. Siz de Avon gibi büyük bir firmada çalışıp iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Avon İnsan Kaynakları

Avon her gün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katıyor. David H. McConnell tarafından 1886 yılında kurulan Avon, günümüzde 100’den fazla ülkede toplam 6 milyonun üzerinde Temsilcisiyle, her kıtada kadınlara güzellik dağıtmaya devam ediyor.

Avon’un kurucusu David H. McConnell’in mirası olan ve günümüzde şirketin temel önceliği haline gelen temel misyon ise kadınların güçlendirilmesidir. Bu misyon, şirketin kurulduğu 1886 yılında sahip olduğu önemi 21. yüzyılda da aynı şekilde korumaktadır. Avon’un en önemli ürünü “ruj” değil, kadınlar için kazanç fırsatıdır.

Avon Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

                                Pozisyon                 Şehir
Satınalma Uzmanı İstanbul – Avrupa
Segmentasyon ve Teşvik Uzmanı İstanbul – Avrupa
Bölge Satış Sorumlusu Diyarbakır
Merkez Çağrı Temsilcisi İstanbul – Avrupa
İş Destek Asistanı ( Engelli ) İstanbul – Avrupa
Sistem Operatörü İstanbul – Avrupa
Bölge Satış Sorumlusu Afyon
Satış Eğitim Şefi Kayseri
Planlama Uzman Yardımcısı ( Engelli ) Kocaeli
Bölge Satış Sorumlusu İstanbul – Avrupa

Avon iş başvurusu için tıklayınız.

1 Cevap = “Avon Personel Alımı 2018”
  1. selda 2 Nisan 2016

Bir Cevap Yaz