Ayakkabı Dünyası Personel Alımı 2017

ayakkabi-dunyasi-personel-alimi

Ayakkabı Dünyası Personel Alımı Yapıyor!

Ayakkabı Dünyası insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ayakkabı Dünyası personel alımı yapıyor. Ayakkabı Dünyası iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Ayakkabı Dünyası iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Ayakkabı Dünyası eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük ayakkabı mağaza zincirlerinden biri olan Ayakkabı Dünyası personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük şirketin bir parçası olmak ve kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Aşağıda Ayakkabı Dünyasına nasıl başvuru yapacağınız ile alakalı bilgiler yer almaktadır.

Ayakkabı Dünyası İnsan Kaynakları

İşe Alımda Bakış Açımız

Ayakkabı Dünyası, müşteri beklentilerini karşılama ve bu beklentilerin ötesine geçme, ayrıca her açıdan kaliteli hizmet sunma anlayışındadır, dolayısı ile hem iç müşteri hem dış müşteri soru ve taleplerine hızlı, etkin ve etkili bir şekilde yanıt verebilmeyi hedefliyoruz.

Bu hedefi gerçekleştirebilmek için de, aşağıdaki özelliklere sahip kişileri işe almayı hedefliyoruz

  • Sektör deneyimine sahip,
  • Enerji ve heyecana sahip, büyüyen bir kuruluşta farklılık yaratma isteği olan,
  • Bağımsız ve ekip içerisinde çalışma becerisi olan,
  • Esneklik ve hızla değişen çevrede üretken olabilme yeteneğine sahip,
  • Kişisel ve teknik yetkinliklerini geliştirme isteği olan, öğrenmeye açık

Ayakkabı Dünyası Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin dört bir yanında bulunan mağazalarına yapacak olan Ayakkabı Dünyası personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları takip ederek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Ayakkabı Dünyası resmi insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve iş başvurusu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aşağıda firmanın en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını derledik.

  • Mağaza Müdürü
  • Satış Danışmanları
  • Kasiyer
2 Yorum
  1. 10 Mart 2017
  2. 22 Ekim 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir