Aydınlı Grup Personel Alımı 2017

aydinli-grup-personel-alimi

Aydınlı Grup Personel Alımı Yapıyor!

Aydınlı Grup insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Aydınlı Grup personel alımı yapıyor. Aydınlı Grup iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Aydınlı Grup iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Aydınlı Grup eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Hazır giyim sektöründe ülkemizin önemli markalarından birisi olan Aydınlı Grup 1960 yıllarında çalışma hayatına başlamıştır. Bugün çok tercih edilen markaları bünyesinde barındıran ve bir çok iş kolu olan Aydınlı Grup personel alımı yapmaya devam ediyor. Kendi içerisinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Aydınlı Grup İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

  • Aydınlı İnsan Kaynakları politikamızın başlıca hedefi, çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, kuruma bağlılıklarını güçlendirerek verimli süreçlerin ortaya çıkmasını sağlamak, şeffaflık prensibine uygun bir şekilde her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına olanak sağlayarak, çalışanlarına rahat ve huzurlu bir aile ortamı oluşturmaktır.
  • İnsana yatırım yapmayı temel ilkelerinden biri olarak benimseyen Aydınlı Grup’ un başarısının arkasında, kaliteli ve mutlu insan gücü yatmaktadır. Aydınlı Grup bu amaçla, çalışanların teknik ve davranışsal yetkinliklerinin geliştirilmesini sağlayarak, çalışanların yeteneklerine uygun kariyer planlarında ilerlemelerine katkıda bulunmaktadır. Çalışanların süreçlerde etkin rol oynaması, şirket kararlarının hızla alınmasını, böylece gelişim ve verimlilik elde edilmesini sağlamaktadır. ( Kaynak )

Aydınlı Grup Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarının tamamını İstanbul bölgesinden yapacak olan Aydınlı Grup personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Aydınlı Gruba iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mağaza Müdürü – Viaport Venezia AVM İstanbul – Avrupa
İÇ MİMAR İstanbul – Avrupa
SİSTEM ANALİSTİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul – Avrupa
YAZILIM DESTEK UZMAN YARDIMCISI İstanbul – Avrupa
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul – Avrupa
PERSONEL UZMANI İstanbul – Avrupa
PIERRE CARDIN BUYER (BAYAN İÇ GİYİM ÜRÜN UZMANI) İstanbul – Avrupa
SATINALMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul – Avrupa
U.S. POLO ASSN. ASİSTAN BUYER (ÜRÜN ASİSTANI) İstanbul
PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI İstanbul – Avrupa
İŞ ZEKASI VE RAPORLAMA UZMANI İstanbul – Avrupa
ÜRÜN PLANLAMA UZMANI (PLANNER) İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir