Aygaz Personel Alımı 2017

aygaz-personel-alimi

Aygaz Personel Alımı Yapıyor!

Aygaz insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Aygaz personel alımı yapıyor. Aygaz iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Aygaz iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Aygaz eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Aygaz 1961 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük enerji firmalarından birisidir. Sadece ülkemizde değil dünya çapında tanınan bir marka olan Aygaz personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de bir iş sahibi olmayı istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Aygaz İnsan Kaynakları

Aygaz, kurulduğu ilk günden bu yana çalışanlarını “en değerli kaynağı” olarak görmektedir. Ürün ve hizmetlerinin kalitesinin çalışanlarıyla başladığına inanan Aygaz’da insan kaynakları yönetimi; şeffaflık, katılımcılık ve tüm paydaşların yararlarını esas alan iş süreçlerini içermektedir.

“Herkes İçin Eşit Fırsat”, “Doğru İşe Doğru İnsan Almak ve Atamak”, “Eşit İşe Eşit Ücret”, “Başarıya Bağlı Liyakat”, “Zamanında Tanıma ve Takdir”, “Çalışma Barışının Sürekliliğini Sağlayarak Verimliliği Artırmak”, “Zamanında Doğru Bilgilendirme, Süreçlerin Tanıtımı ve Organizasyonlar” Aygaz’ın temel İK politikalarını oluşturmaktadır.

Aygaz Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin farklı bölgelerinde elemanlara ihtiyaç duyan Aygaz personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde yeni eleman alacağı şehirleri, Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Samsun olarak belirleyen firma tüm adayların genel başvurularını kabul etmektedir. Aygaz iş başvurusu için tıklayınız.

4 Yorum
  1. 27 Ekim 2017
  2. 2 Ağustos 2017
  3. 25 Temmuz 2017
  4. 16 Temmuz 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir