Aygaz Staj Başvurusu 2017

Aygaz Staj Başvurusu

Aygaz staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Aygaz şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Aygaz staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Aygaz Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Aygaz Hakkında

Aygaz 1961 yılında kurulmuş olup kısa sürede sevilen ve tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır. LPG alanında faaliyet gösteren Aygaz firması ülke genelinde 3900 noktada hizmet vermekte ve milyonlara hizmet götürmektedir.

Aygaz Staj Başvurusu

Ülkemizde faaliyet gösteren firmalardan birisi olan Aygaz bünyesinde staj yapabilmek için Aygaz staj başvurusu şartları ile ilgili tüm konularda ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Aygaz Staj Şartları

Hem lise hem de üniversite öğrencilerine yönelik staj imkanları bulunmaktadır. Staj yaz ayları içerisinde yapılmaktadır. Öğrencilerin başarı durumları göz önünde bulundurularak seçim yapılmaktadır. Gerek görülmesi halinde mülakat yapılmaktadır.

Öğrencilerin öğrenim gördükleri üniversite tarafında iş kazası sigortalarının yapılıyor olması gerekmektedir ve ayrıca öğrencilerin okudukları bölümün Aygaz firmasının iş alanlarıyla ilgili olması da aranan şartlar arasındadır.

Her firmada olduğu üzere Aygaz da kontenjan sınırlamasına tabi tutmaktadır. Bu kapsamda kontenjan sayısına indirgeyebilmek için elemeler yapılmaktadır. Staj başvuru sonuçları ise e posta yoluyla ilgililere bildirilmektedir.

Aygaz Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aygaz stajyer alımı için yapılan başvurular Aygaz’ın internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Başvur butonuna tıkladıktan sonra gerekli bilgileri doldurup başvuruyu tamamlamak mümkündür.

Ancak unutmamak gerekir ki başvuruları tarihlerini kaçırmadan yapmak gerekmektedir. Bu kapsamda yaz aylarında gerçekleşecek stajlar için nisan ayı içerisinde başvurular alınmaktadır. Bu genel bir bilgi olup tarihleri sürekli olarak takip etmek gereklidir.

Aygaz staj başvuruları hakkında bilgi için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir