Baia Hotels Personel Alımı İş İlanları 2017

Baia Hotels Personel Alımı

Baia Hotels insan kaynakları hakkında bilgiler ve Baia Hotels personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Baia Hotels iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Baia Hotels iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Baia Hotels eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Turizm sektöründe faaliyetlerini sürdüren Baia Hotels, farklı turizm bölgelerinde bulunan 4 oteliyle hizmetlerini sürdürmektedir.

Baia Hotels Hakkında

Baia otelleri, kuruluş tarihi 1975 yılına dayanan Sönmez Endüstri Holding A.Ş Bünyesinde yer almaktadır.

İlk otel yatırımı 2004 yılında Bodrum Gündoğan Beldesi’nde yer alan Baia Bodrum Hotel’dir. Sonrasında Bursa Uludağ’da Monte Baia Uludağ açılmıştır. 2009 yılında ise Antalya Lara bölgesindeki zincirin 3. Halkası olan Baia Lara Hotel faaliyet göstermeye başlamıştır. Son olarak Bursa şehir merkezinde açılan Baia Bursa Hotel ile Baia Hotels 4 otel olarak faaliyet göstermektedir.

Baia Hotels Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Bodrum, Antalya ve Bursa’da bulunan otellerine yapacak olan Baia Hotels personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Baia Hotels iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıdaki link adresinden Baia Hotels açık pozisyonlarını güncel bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/baia-hotels-is-ilanlari?firma=123639

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir