Balküpü Personel Alımı 2017

balkupu-personel-alimi

Balküpü Personel Alımı Yapıyor!

Balküpü insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Balküpü personel alımı yapıyor. Balküpü iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Balküpü iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Balküpü eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Keskinkılıç Gıda’nın bir parçası olan Balküpü’nün temelleri 1987 yılında atılmıştır. Şeker ve çay üretimi yapan Balküpü personel alımı yapmaya devam ediyor. Farklı bölgelerde 3 büyük fabrikası bulunan Balküpü markası gerek üretim tesislerinde gerekse satış ofislerinde yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Balküpü İnsan Kaynakları

Keskinkılıç A.Ş. olarak, sürekli gelişerek amacımız doğrultusunda işletmeye değer katan, etkinlik ve verimliliği sağlayan en önemli unsurun insan kaynağı olduğu bilincindeyiz. Mevcut ve gelecekte ki çalışanlarımızın; şirket kültürümüzle uyum sağlayarak, etik değerlere bağlı, konusuna hakim, takımdaş, kendisi ve çevresi ile barışık, güler yüzlü, hizmet ve müşteri odaklı düşünebilen kişiler olmasını hedeflemekteyiz.

Çalışanlarımızın sadece zamanını, fizik gücünü veya uzmanlığını değerlendirmek niyetiyle hareket etmeyip; onların aidiyet duygusunu, dürüstlüğünü, işe bağlılığını, düşüncesini, samimiyetini ve özverisini de kazanabilmeyi hedeflemekteyiz.

Amacımız tüm Bal Küpü çalışanlarının, bu şirketin bir parçası olmanın ayrıcalık olduğunun bilincini taşımasını sağlamak, şirketimizi hedeflerine ulaştıracak katkılarını takdir etmek ve katılımlarının sürekliliğini sağlamaktır

Balküpü Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin farklı bölgelerinde elemanlara ihtiyaç duyabilen firma bugünlerde alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak. Ayrıca Türkiye genelinde genel başvuru kabul eden Balküpü personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Sipariş Elemanı İstanbul – Anadolu
Satış Elemanı İstanbul – Anadolu
Genel Başvuru Türkiye

Balküpü iş başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 21 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir