BankPozitif Personel Alımı 2018

bankpozitif-personel-alimi

BankPozitif Personel Alımı Yapıyor!

BankPozitif insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre BankPozitif personel alımı yapıyor. BankPozitif iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? BankPozitif iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde BankPozitif eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

BankPozitif 2002 yıllarında Türkiye’de kurulan bir bankadır. Ülkemizin en büyük bankları arasında yer alan BankPozitif yenilikçi bir anlayışla halen büyüyüşünü sürdürmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan BankPozitif personel alımı yapmaya devam ediyor. Bu büyük bankada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip BankPozitif’e nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

BankPozitif İnsan Kaynakları

BankPozitif’te “İnsan” Unsuru

Çalışanlarımıza iş tatmini/zenginliği sağlamayı, sorumluluk ve inisiyatif vermeyi, başarılı kişileri ortaya çıkararak desteklemeyi, çalışanlarımıza başarıyı ve kişilerin potansiyelini ön planda tutan kazanç paketi sağlamayı ve rahat çalışma ortamını destekleyen hizmetler sunmayı amaç edindik. Bu sebeple, BankPozitif’te “insan” unsuru bizim için kritiktir.

BankPozitif’te her yöneticinin bir “İnsan Kaynakları Yöneticisi” olarak “iyi yönetme”sini ve bu amaçla “yönetimsel” ve “kişisel” becerilerde gelişimini yakından takip etmekte ve desteklemekteyiz.

Bankamızda birlikte çalıştığımız kişileri özenle belirlediğimizden, tüm çalışanlarımız Banka’nın değerlerine ve genel davranış kurallarına uyum gösterir, özverili çalışır, gelişim potansiyelinin farkındadır ve bu doğrultuda harekete geçer; kişisel olarak Bankamıza katkı sağlamayı hedefler. Bu değerlere ve özelliklere sahip olan çalışanlarımızın Bankamızda uzun yıllar çalışmasını; Bankamız ve çalışanımız arasında “bağlılık” kurulmasını istemekte ve desteklemekteyiz. Bu doğrultuda bahsedilen özellik ve değerlere sahip kişileri aramıza katılmaya davet ediyoruz.

BankPozitif Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan BankPozitif personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Zaman zaman farklı bölgelerden de eleman ihtiyacı duyan firmanın açık pozisyonlarından kendinize uygun bir işe karar verdikten sonra BankPozitif’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz