BauMax Personel Alımı 2017

baumax-personel-alimi

BauMax Personel Alımı Yapıyor!

BauMax insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre BauMax personel alımı yapıyor. BauMax iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? BauMax iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde BauMax eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

BauMax Hakkında

Merkezi Avusturya’da bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren lider yapı marketler zinciri bauMax, 30 yılı aşkın bir süredir toplam 139 yapı market ve 10.000 üzerinde çalışanı ile Slovakya, Macaristan, Hırvatistan, Çekoslavakya, Slovenya, Romanya ve Bulgaristan gibi Güneydoğu Avrupa ülkelerinde genişleyerek faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle dört dünya konseptiyle, müşterilerini hayallerindeki evlerine kavuşmalarına bir adım daha yaklaştıran bauMax, birinci sırada müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu tutmaktadır. Ailemize katılan çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, bizimle çalışan tedarikçilere ve doğal hayata değer vermek ve saygı göstermek vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Sosyal sorumluluk projelerine ve sanata büyük önem veren bauMax, bu alanlarda ilerlemek isteyen yeni nesilleri desteklemek için faaliyet gösterdiği ülkelerde her yıl Essl Sosyal Sorumluluk Ödülü ve Essl Sanat Ödülünü vermektedir. Piyasadaki lider konumunu yüksek düzeydeki müşteri ve çalışan memnuniyeti ile elde eden bauMax, Istanbu Güneşli’deki merkez ofisinin yanı sıra Türkiye genelinde 2010 yılından itibaren açacağı yapı marketleri ile kısa zamanda büyümeyi ve büyük ölçüde istihdam sağlamayı hedeflemektedir.

BauMax Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin dört bir yanındaki marketlerine yapacak olan BauMax personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek BauMax iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir