Baydöner Personel Alımı 2017

Baydöner Personel Alımı Yapıyor!

Baydöner insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Baydöner personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Baydöner iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Baydöner iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Baydöner eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Baydöner, Türkiye’yi dünyada tanıtan lezzet olan dönere hak ettiği lezzeti vermek için 2006 yılında kurulan bir işletmedir. Her restoranına masa örtülerinden tutun da peçeteliklerine kadar bir standart getiren restoran zinciri, hijyen kurallarına uygun biçimde son derece keyifli ortamlarda hizmet vermektedir.

Baydöner İnsan Kaynakları

Baydöner bilmektedir ki, bir markayı değerli kılan şey sadece kusursuz ürünler veya hizmetler sunması, görkemli ortamlarda hizmet vermesi değil bunlarla beraber güçlü bir ekibe de sahip olmasıdır.

Türkiye’de 41 ilde ve dünyada 3 ülkede hizmet vermekte olan firmanın 1600’ü aşkın çalışanı bulunmaktadır. Mutlu müşterilerin yolunun mutlu müşterilerden geçtiğini bilen firma, Baydöner iş başvurusu ilanlarında her zaman, yeme-içme sektörü seven ve insanlara hizmet etmekten, onları doyurmaktan keyif alan personeller aradığını belirtmektedir. Bilinmelidir ki, Baydöner çalışanları kendilerini her zaman büyük bir ailenin en önemli parçası gibi hisseder.

Baydöner Kariyer İmkanları

Herkesin çok severek gittiği restoran zinciri Türkiye’de ve de dünyada 100’ün üzerinde şube il hizmet vermektedir. Restoranlarında inanılmaz bir yoğunluğa sahip işletme en hızlı ve en temiz hizmeti vermeyi alışkanlık edindiğinden bir çok insana da bünyesinde iş imkanı sağlamaktadır. Baydöner personel alımı işlerini gerçekleştiren insan kaynakları departmanına, her geçen gün açılan yeni şubeler sebebi ile çok fazla iş düşmektedir.

Sadece restoran zincirlerinde değil daha bir çok departmanında personel ihtiyacı bulunan firmanın iş imkanları için Baydöner iş ilanları seçeneğini kullanabilirsiniz.

Baydöner Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu şehirlerinden yapan Baydöner personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları incelemek için firmanın iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Baydöner resmi insan kaynakları sayfasına gitmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin