Baykal Makine Personel Alımı 2018

baykal-makine-personel-alimi

Baykal Makine Personel Alımı Yapıyor!

Baykal Makine insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Baykal Makine personel alımı yapıyor. Baykal Makine iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Baykal Makine iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Baykal Makine eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Metal saç işleme makineleri sektöründe ülkemizin lider firmalarından birisi olan Baykal Makine personel 1950 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetler ile müşterilerini her zaman memnun eden bir firma olan Baykal Makine günümüzde halen sektörünün en güçlü markalarından birisidir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Baykal Makine İnsan Kaynakları

Kariyer Planı

  • Baykal Makine; çalışanlarının kişilik ve becerilerini kendilerinin memnuniyetini de göz önünde bulundurarak geliştirmeyi prensip edinmiştir.
  • Başlıca hedefimiz; eğitim düzeyi yüksek, girişimci ve gelişime açık personelin uygun şekilde görevlendirilmesini sağlamaktır.
  • Amacımız; çalışanlarımızı çeşitli stratejiler üretmeye, inisiyatif almaya ve işlerinin sonuçlarına sahip çıkmaya hedeflemektir.

Baykal Makine Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bugünlerde ağırlıklı olarak bursa bölgesinde yeni elemanlar alacak olan Baykal Makine personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Lazer Montaj Servis Elemanı Bursa
Talaşlı İmalat Operatörleri Bursa

Baykal Makine iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz