Beko Personel Alımı 2017

beko-personel-alimi

Beko Personel Alımı Yapıyor!

Beko insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Beko personel alımı yapıyor. Beko iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Beko iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Beko eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Beyaz eşya sektöründe tanınmış bir dünya markası olan Beko personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Beko İnsan Kaynakları

ARÇELİK A.Ş. müşterilerimizin yaşam standardını artıran yenilikçi ürünler ve etkin çözümler geliştirmeye, “en”leri ve “ilk”leri üretmeye devam ederken; çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları yaklaşımları ile çalışanlarının yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı da hedeflemektedir.

Şirketimizi geleceğe taşıyacak insan kaynakları yaklaşımlarında temel hareket noktamızı  ‘değerlerimiz, iş ahlakı ilkelerimiz, yasalar ve “Küresel İşbirliği Anlaşması” ilkeleri oluşturmaktadır.

Beko Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapan ve başka şehirlerde de yeni personeller ihtiyaç duyan Beko personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Beko’ya iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Beko ( Arçelik ) insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

3 Yorum
  1. 12 Ağustos 2017
  2. 8 Haziran 2017
  3. 10 Kasım 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir