Bereket Enerji Personel Alımı 2017

bereket-enerji-personel-alimi

Bereket Enerji Personel Alımı Yapıyor!

Bereket Enerji insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Bereket Enerji personel alımı yapıyor. Bereket Enerji iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bereket Enerji iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Bereket Enerji eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1995 yıllarında Denizli bölgesinde temelleri atılan Bereket Enerji ülkemizin enerji sektörünün önemli markalarından birisidir. Kurulduğu tarihten itibaren yaptığı başarılı işlerle ciddi bir büyüme kaydeden firma, bugün kendi sektörünün lider firmalarından birisi haline gelmiştir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Bereket Enerji personel alımı yapmayı sürdürüyor. Yayınladığı iş ilanlarıyla bir çok insana yeni iş imkanları sunan firmaya sizler de iş başvurularınızı yapabilirsiniz. İlanın ayrıntıları aşağıdadır;

Bereket Enerji Hakkında

Misyon

Türkiye’nin yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının değerlendirilmesidir. Otoprodüktör statüsünde hidroelektrik santrali yapımına başlayan Türkiye’nin ilk şirketi olan Bereket Enerji, santrallerin fizibilitesini, programlandırılmasını, inşaatını ve işletmesini kendi kadrosuyla yapmaktadır.

Vizyon

2023 yılında teknolojik birikim ve yatırımı ile Dünya’nın önde gelen enerji kuruluşları arasında yer almak bulunan Bereket Enerji. Hedeflerine, innovasyon, ekip çalışması, kurallara ve etik değerlere bağlılık ilkelerininden ödün vermeden ilerlemektir

Bereket Enerji Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok şehrinde yeni personellere ihtiyaç duyan Bereket Enerji personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra Bereket Enerjiye iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Muhasebe Uzmanı Denizli
Endüstri Mühendisi Denizli
SAP Abap Danışmanı İzmir
SAP BASIS Danışmanı İzmir
SAP CRM Danışmanı İzmir
SAP PI/PO (XI) Danışmanı İzmir
SAP IS-U Danışmanı İzmir
SAP BPC, FSCM, TRM, FI Danışmanı İzmir
SAP CO-PA Danışmanı İzmir
SAP BW BI Uzmanı İzmir
SAP MM-SD-LE Sorumlusu İzmir
Yönetici Sekreteri Denizli
İnsan Kaynakları Elemanı Denizli
Kumanda Operatörü Aydın, Yalova
8 Yorum
  1. 25 Mayıs 2017
  2. 9 Mayıs 2017
  3. 9 Şubat 2017
  4. 26 Aralık 2016
  5. 12 Kasım 2016
  6. 20 Ağustos 2016
  7. 23 Mayıs 2016
  8. 11 Nisan 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin