Berk İlaç Personel Alımı İş İlanları 2017

berk-ilac-personel-alimi-is-ilanlari

Berk İlaç Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Berk İlaç insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Berk İlaç personel alımı yapıyor. Berk İlaç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Berk İlaç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Berk İlaç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İlaç sektöründe başarılı bir şekilde yoluna devam eden Berk İlaç personel alımı yapıyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Berk İlaç Hakkında

Berk İlaç

1993 yılında kurulan Berk İlaç ,”Kan ürünleri” konusunda dünya markası olan Octapharma firmasının güvenli ve etkili ilaçlarının Türkiye’de dağıtımını yapmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun ve Adana’da ofisleri, çeşitli önemli merkezlerde de tıbbi satış kadrosu yer almaktadır.

“Sorumluluk”, “güven” ve “saygı” ilkelerini temel alan Berk İlaç, yenilikçi ve gelişmelere açık görüşüyle varlığını sürdürmektedir. Türkiye ilaç sektörüne katkı sağlamak ve sorunlara çözüm üretebilmek için uzman kadrosuyla çalışmalarına tüm titizliğiyle devam etmektedir.

Aşı

Hepatit B aşısının Türkiye’de de yaşam kalitesini yükseltmesi ve insan sağlığına katkıda bulunması amacıyla, 1997 yılında Güney Kore firması olan LG Life Sciences ile birlikte yola çıkmıştır.

Berk İlaç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını çoğunlukla ihtiyaç duyduğu şehirlerden yapan Berk İlaç personel alımı yapacağı pozisyonları yine ihtiyaç halinde çeşitli ilan sitelerinde yayınlamaktadır. Siz de firmanın açık pozisyonlarını takip ederek Berk İlaç’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Berk İlaç insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir