Bershka Personel Alımı 2017

bershka-personel-alimi

Bershka Personel Alımı Yapıyor!

Bershka insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Bershka personel alımı yapıyor. Bershka iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bershka iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Bershka eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en çok tercih edilen giyim markalarından biri olan Bershka ülkemizdeki faaliyetlerine de başarılı bir şekilde devam etmektedir. Özellikle genç kesim tarafından sıklıkla tercih edilen Bershka Türkiye’nin pek çok şehrindeki mağazalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu uluslararası firmada sizin de bir işiniz olabilir. Her geçen büyümeye devam eden ve bu doğrultuda iş ilanları yayınlayan Bershka personel alımı yapmaya devam ediyor. Bershka iş başvurusu yapmak için ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Bershka İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu gibi Beshka insan kaynakları birimi de iş ilanlarını yayınlamadan önce eksik pozisyonların tespitini yapmaktadır. Bu eksikler doğrultusunda ilanlarını yayınlayan Bershka daha sonra ise gelen başvuruları kabul etmektedir. Adayları ince bir elemeden geçiren Bershka insan kaynakları, uygun görülen adayları değerlendirmeye alıp, en son ise işe alım sürecini başlatmaktadır.

Bershka Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapan Bershka personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Alımlarını daha çok mağazalarına yapan Bershka, satış danışmanları, reyon görevlileri, depo görevlileri ve kasiyer gibi pozisyonlarda yeni personeller aramaktadır. Siz de firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Bershka’ya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

2 Yorum
  1. 29 Ağustos 2017
  2. 5 Ağustos 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir