Beta Tek Personel Alımı 2018

beta-tek-personel-alimi

Beta Tek Personel Alımı Yapıyor!

Beta Tek insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Beta Tek personel alımı yapıyor. Beta Tek iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Beta Tek iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Beta Tek eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Beta Grubun bir parçası olan Beta Tek İnşaat kendi sektörünün en güçlü firmalarından birisidir. Kurulduğu dönemden beri her zaman başarılı işlere imza atan Beta Tek personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Beta Tek’de sizin de bir işiniz olsun isitiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Beta Tek Hakkında

BETA TEK İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK A.Ş., özellikle petrol ve gaz, enerji ve çimento sektörleri için anahtar teslimi endüstriyel tesis inşa eden genel inşaat ve müteahhitlik firmasıdır. Bu kapsamda Türkiye ve yurt dışında (özellikle CIS ve MENA bölgesinde) anahtar teslimi birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Ayrıca şirket, son 4 yıldır dünyanın en büyük 225 müteahhit firmalarının listelendiği ENR (Engineering News Record) sıralamasında yer almaktadır.

Beta Tek Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Beta Grup bugünlerde ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden personel ihtiyacı duymaktadır. Aşağıdaki listede belirtilen pozisyonlar için Beta Tek personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Personel Şefi İstanbul – Anadolu
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul – Anadolu
Saha Mühendisi İstanbul – Anadolu
Personel Memuru İstanbul – Anadolu
Personel ve İdari İşler Sorumlusu İstanbul – Anadolu
Yönetici Asistanı İstanbul – Anadolu
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul – Anadolu
Fabrika Müdürü Eskişehir

Beta Tek iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz