Bifa Personel Alımı 2018

bifa-personel-alimi

Bifa Personel Alımı Yapıyor!

Bifa insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Bifa personel alımı yapıyor. Bifa iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bifa iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Bifa eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Bifa 1962 yılında kurulan ülkemizin en köklü bisküvi firmalarından birisidir. Karamanda üretim tesisleri bulunan firma o zamandan günümüze kadar kendisini geliştirmiştir. Türk bisküvi sektörünün önemli firmalarından birisi olan Bifa personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de Bifa’da çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında sizler için hazırladığımız kısa bir Bifa tanıtımını ve iş başvurusu yapabileceğiniz bir bağlantı linkini bulabilirsiniz.

Bifa Hakkında

Bifa Bisküvi ve Gıda San. A.Ş. 1962 yılında Karaman’da kurulmuş olup üretimin bütün aşamalarında gelişmiş gıda işleme tekniklerini kullanarak kısa sürede gelişim ve büyüme sağlamıştır. Bunun sonucu olarak da Bifa Türk bisküvi sektöründe her zaman öncü konumunu korumuştur.

Bifa’nın modern tesisleri 75.000 m2 si kapalı alan olmak üzere 100.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Firma bisküvi, çikolata, gofret, kek, kraker ve şeker olmak üzere üretim hatlarında 400 çeşit üründen günlük 470 ton üretmektedir.

Bifa Türkiye’nin yanı sıra tanınış bir uluslar arası ihracatçı olup dünya çapında 77’den fazla ülke ve bölgede müşteri kitlesine sahiptir. Ayrıca Bifa Cezayir’de kurduğu fabrikası ile ürünlerini yerel pazar ve komşu ülke pazarları ile de buluşturmaktadır.

Bifa iş başvurusu için tıklayınız.

 

2 Cevap Yazılmış = “Bifa Personel Alımı 2018”
  1. ihsan bektaş 5 Aralık 2017
  2. Cemalettin 13 Ekim 2016

Bir Cevap Yaz