Bilgi Sistemleri Personel Alımı 2017

bilgi-sistemleri-personel-alimi

Bilgi Sistemleri Personel Alımı Yapıyor!

Bilgi Sistemleri insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Bilgi Sistemleri personel alımı yapıyor. Bilgi Sistemleri iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bilgi Sistemleri iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Bilgi Sistemleri eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Faaliyetlerine 2002 yıllarında başlayan Bilgi Sistemleri ülkemizdeki hizmetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Yazılım, Sistem Tümleştirme, Ağ İletişim Altyapıları Kurulumu, Bilişim Güvenliği Çözümleri, Çağrı Merkezi Çözümleri ve Kamu Güvenliği gibi alanlarda faaliyet gösteren firma, kendi sektörünün lider firmalarından biridir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Bilgi Sistemleri personel alımı yapmaya devam ediyor.

Bilgi Sistemleri İnsan Kaynakları

Bilişim sektöründe kurumsal hizmetler üretmek ve sunmak amacıyla kurulan Bilgi Sistemleri, özellikle kamu güvenliği ve otomasyon yazılımları konusunda bütünleşik çözümler geliştiriyor.

Bilgiye Değer Katma” ve müşteri memnuniyeti prensibiyle yola çıkan şirketimiz, başta bilişim güvenliği olmak üzere sektörün diğer alanlarında da öncü hizmetlere imzasını atmaya devam ediyor.

İnsan Kaynakları profilimiz analitik düşünme yeteneğine sahip, kişisel gelişime önem veren, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, bilişim sektöründe kariyer yapmak isteyen idealist takım arkadaşlarından oluşmaktadır ve bu nitelikteki kişilere öncelik vermekteyiz.

Bilgi Sistemleri Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Bilgi Sistemleri personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verip Bilgi Sistemlerine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir