Bilkom Personel Alımı 2017

bilkom-personel-alimi

Bilkom Personel Alımı Yapıyor!

Bilkom insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Bilkom personel alımı yapıyor. Bilkom iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bilkom iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Bilkom eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1984 yılında faaliyetlerine IT sektöründe başlayan Bilkom 2000 yıllarında yapılanmaya giderek Koç Bilgi grubuna katılmıştır. Kendi sektörünün önemli markalarından birisi olan Bilkom personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Bilkom İnsan Kaynakları

Bilkom’un insan kaynakları politikası, stratejilerimizin gerçekleştirilmesi noktasında kuruluşumuzun ana damarlarından birini oluşturuyor. Diğer bir deyişle, Bilkom da Koç Topluluğu’nun kurucusu Vehbi Koç’un en güzel şekilde ifade ettiği gibi, “En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır” ilkesiyle hareket ediyor. Kısacası Bilkom, insan kaynaklarına yaptığı büyük yatırımla, şirketin rekabet gücünü artırmasını sağlıyor.

İK politikamız

Bilkom rekabetçi bir pazarda fark yaratan bir distribütör olurken, en değerli kaynağı olan iş gücünde, 5 temel disiplini insan kaynakları politikası olarak belirliyor:

1. Doğru işe, doğru kişi tanımlanması
2. Eşit işe, eşit ücret politikası
3. Başarı ölçekli performans yönetimi
4. İşletme amaçları ile çalışanların ihtiyaçları arasındaki dengenin korunması
5. Tam enformasyona dayalı açık ve etkin iletişim şekli

Bilkom Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapan Bilkom personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden kendinize uygun bir işe karar verdikten sonra Bilkom’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin