Bim Staj Başvurusu 2017

Bim Staj Başvurusu

Bim staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Bim şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Bim staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Bim Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Bim stajyer alımı ile üniversite okuyan öğrencilerin zorunlu staj şartını yerine geliştirmelerine ve kendilerini en iyi şekilde geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Bim’in seçmiş olduğu şartlara sahip olan öğrenciler bim staj başvurusu yapma hakkına sahiptir. Ayrıca staj dönemini Bim’de tamamlayan öğrenciler personel alımında ön görerek iş imkânı vermektedir.

Bim Hakkında

Bim hizmet vermeye 1995 yıllarında başlamıştır. Kuruluş amacı ise temel gıdaların ve tüketim malzemelerinin en kaliteli ve en uygun fiyatlarla müşteriye ulaşmasıdır. Bim 2016 yılında 50 yeni şube açılışı ile Türkiye sınırları içerisinde 329 şubede en yüksek kalitede hizmet vermeye başlamıştır.

Bim Staj Şartları

Her dönem staj imkânları ve çeşitliliğinden dolayı o dönem açılan stajyer alımına uygun üniversite ya teknik okullarının da okuyan öğrenciler, staj yapılacak olan ilde ikamet etme zorunluluğu, MS Office programı kullanmaya hâkim olmaları, öğrencilerin okulları tarafından sigortalarının yapılmaları gerekmektedir.

Bim Staj Başvurusu Nasıl Yapılır

Bim stajyer başvurusu bim.com.tr adresinde kariyer bölümünde bulunan başvuru yerinden yapılması gerekmektedir. E-mail ile staj başvurusu yapılan forumlar kabul edilmeyecektir. Üyelikler sadece web adresi üzerinden yapılmaktadır. Staj şartlarına uyan her üniversite öğrencisi başvuru yapmakta özgürdür. Bim staj başvurusu için web sitesinde kariyer bölümünde bulunan forumu eksik ve istenen şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Diğer Staj İlanları

A101 Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

CarrefourSA Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin