BİMcell Personel Alımı 2018

bimcell-personel-alimi

BİMcell Personel Alımı Yapıyor!

BİMcell insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre BİMcell personel alımı yapıyor. BİMcell iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? BİMcell iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde BİMcell eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizde diğer operatörlere nazaran yeni bir marka olan BİMcell personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de kariyerinize bu büyük firmada devam etmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

BİMcell Hakkında

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.’nin ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmekte; başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerini yürütmektedir.

2012 yılı itibarıyla GSM sektöründe BİMcell adı altında hizmet vermeye başlayan BİM, BİMcell faaliyetleriyle GSM sektöründe de BİM’in ilkelerine paralel bir şekilde sade, kolay anlaşılır, avantajlı bir hizmet sunmaktadır. BİMcell kullanıcıları şimdi en uygun fiyata konuşuyor ve sadece konuştuğu kadar ödüyor.

BİMcell Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan BİMcell personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek BİMcell’e iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan BİM insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca, Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir

Turkcell Personel Alımı ilanı için alttaki bağlantıya tıklayınız.
Turkcell Personel Alımı

Avea Personel Alımı ilanı için alttaki bağlantıya tıklayınız.
Avea Personel Alımı

1 Cevap = “BİMcell Personel Alımı 2018”
  1. Ali Rıza Altınbaş 22 Temmuz 2016

Bir Cevap Yaz