Bis Çözüm Personel Alımı 2018

bis-cozum-personel-alimi

Bis Çözüm Personel Alımı Yapıyor!

Bis Çözüm insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Bis Çözüm personel alımı yapıyor. Bis Çözüm iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bis Çözüm iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Bis Çözüm eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Bis Çözüm İnsan Kaynakları

Faaliyet Alanlarımız

Başta finans sektörü olmak diğer sektörlerde de, özellikle finansal ağırlıklı uygulamalar konusunda tümü başarıyla hayata geçmiş projelere imza atmış, uzun yıllara dayanan sektörel bilgi birikimine haiz kişilerce kurulan BIS, orta ve büyük ölçekli kurumlara bütünleşik yazılım alt yapıları sağlamak üzere çözümler üretmektedir. Şirketimiz, kurumların ihtiyacı olan yazılım alt yapılarını, günümüzün en gelişmiş teknolojik platformlarını kullanarak hazırlamakta, müşterilerine verimli, düşük maliyetli, bakımı kolay ve gelişmeye ve dış dünya ile entegrasyona tümüyle açık çözümler sunmaktadır.

Ana faaliyet alanlarımız;

  • Kuruma Özgü Yazılım Çözümleri
  • Hazır Yazılım Paketleri
  • Teknik Danışmanlık Hizmetleri
  • İş Danışmanlığı (Business Consulting) Hizmetleri

Bis Çözüm Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Bis Çözüm personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra Bis Çözüm’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
İş Analisti İstanbul – Anadolu
Yazılım Geliştirici İstanbul – Anadolu
Senior Yazılım Geliştirici İstanbul – Anadolu
Asistan Yazılım Mimarı İstanbul – Anadolu
İş Analisti İstanbul – Anadolu

Bir Cevap Yaz