Bizimgaz Personel Alımı 2017

bizimgaz-personel-alimi

Bizimgaz Personel Alımı Yapıyor!

Bizimgaz insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Bizimgaz personel alımı yapıyor. Bizimgaz iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bizimgaz iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Bizimgaz eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1967 yıllarına dayanan Bizimgaz ülkemizin köklü gaz firmalarından birisidir. Bugüne kadar gösterdiği başarılı faaliyetlerle bir çok firmanın ilk tercihi olan Bizimgaz personel alımı yapmaya devam ediyor. Bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Bizimgaz İnsan Kaynakları

Süreç Hedefleri

  • İş süreçlerinin akışını sürekli analiz ederek, entegre insan kaynakları anlayışı içerisinde, değişen ve gelişen organizasyonumuz için iyileştirici yöntemler geliştirmek ve uygulamak.
  • Tüm iş süreçlerini sistem yaklaşımı çerçevesinde gözlemleyerek; sistemde aksayan ve/veya işlevsel olmayan süreçleri güncellemek ve organizasyonel gelişime paralel yeni iş süreçlerini ekleyerek prosedürlerini oluşturmak.
  • İpragaz’ın vizyon ve misyonuna paralel, strateji ve hedeflerine uyumlu, organizasyonun ve personelin yetkinliklerini temel alan, uygulanabilir ve değerlendirilebilir insan kaynakları stratejilerini oluşturmak ve sürekli geliştirmek.
  • İpragaz’ın vizyon ve misyonuna paralel İnsan Kaynakları vizyon ve misyonunu tüm çalışmalarımızda gözeterek, organizasyon yapımız ve kültürümüz içerisinde gelişmesini ve zenginleşmesini sağlamak.

İş Başvuruları

İpragaz’a başvurular internet sitesi aracılığıyla yapılabildiği gibi, çalışanların ya da danışman şirketlerinin önerileri gibi farklı kaynaklardan da iletilebilir.

İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda pozisyon açığı olduğu takdirde, bu veritabanından araştırma yapılarak, iş tanımları ile gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur.

İpragaz vizyon, misyon ve ortak değerlerine uygun olmanın yanı sıra, İpragaz temel yetkinliklerine ve pozisyonun gerektirdiği iş ailesi yetkinliklerine uygunluk, aday seçiminde aranan temel kriterlerdir.

Bizimgaz Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülke genelinden yapan Bizimgaz personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Bizimgaz’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir