BMS İlaç Personel Alımı 2017

bms-ilac-personel-alimi

BMS İlaç Personel Alımı Yapıyor!

BMS İlaç insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre BMS İlaç personel alımı yapıyor. BMS İlaç iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? BMS İlaç iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde BMS İlaç eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Amerika temelli bir firma olan BMB İlaç 1858 yıllarında kurulmuştur. Dünyanın en köklü ilaç firmalarından birisi olan BMS İlaç, aynı zamanda kendi sektörünün lider markalarından birisidir. Dünya genelinde binlerce insana iş imkanı sağlayarak ciddi bir istihdam ortamı yaratan BMS İlaç aynı zamanda yayınladığı iş ilanlarıyla da bir çok insana yeni iş imkanları sunmaktadır. Siz de böyle büyük bir firmada iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

BMS İlaç İnsan Kaynakları

Profesyonel olarak eğitim ve gelişim fırsatları sunan, ciddi hastalıklarla mücadele eden hastalara yardım etmeye kendini adamış, zeki ve yetenekli kişilerle çalışan BioPharma lideri bir şirketiz.

Bizi farklı kılan hastaların ciddi hastalıklar ile mücadelesine yardımcı olan yenilikçi ilaçları keşfetmek, geliştirmek ve sunmak misyonumuzdur, bu misyon dünya çapında çeşitli ve kapsamlı işgücünü ve atik, girişimci ve sorumluluk sahibi bir yüksek performans kültürünü destekleme taahhüdümüzü de kapsamaktadır. Bu kültür iş stratejimize işlerlik kazandırmakta, bir yandan da mükemmeliyeti, büyümeyi, başarıyı, yeniliği ve kişisel ve mesleki hayatlarımız arasındaki dengeyi sağlamaktadır. Hayatları iyileştirip, insanlarımızı geliştirme ve dünyada bir fark yaratma çabalarımızı içeren kültürümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen sayfalarımıza göz atınız.

BMS İlaç Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Yılın bir çok zamanında farklı pozisyonlara alımlarını yapan BMS İlaç personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personellere ihtiyaç duyabilen firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra BMS İlaç’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir