Borusan Personel Alımı 2018

borusan-personel-alimi

Borusan Personel Alımı Yapıyor!

Borusan insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Borusan personel alımı yapıyor. Borusan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Borusan iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Borusan eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1944 yıllarında ticaret sektöründe iş hayatına atılan Borusan Türkiye’nin en köklü firmalarından birisidir. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi anlayışıyla sürekli gelişen ve büyüyen bir marka olan Borusan bugün bir çok sektörde lider kuruluşlarıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayarak ciddi bir istihdam ortamı yaratan Borusan yayınladığı iş ilanlarıyla da bir çok insana yeni iş imkanları sunmaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Borusana’ nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Borusan İnsan Kaynakları

Vizyonumuz

Yetkinliği, motivasyonu ve performansı yüksek çalışanlar ile fark yaratmak.

Politikamız

Borusan Grubu’nda benimsenen İnsan Kaynakları politikaları iki önemli amaca hizmet etmektedir.

• Bireyleri sorumluluk üstlenmek, inisiyatif kullanmak ve bu şekilde işlerine ve işlerinin sonuçlarına sahip çıkmak için motive etmek,

• Bir yandan bireyi geliştirirken, öte yandan ekip çalışmasına teşvik ederek çalışanlarımızın iş hedeflerinde daha başarılı olmasını sağlamak.

Böylece hedeflere ve insan kaynağına daha iyi odaklanıp, kişilerin katma değerlerinin işin başarısındaki rolünü ön plana çıkarabileceğimize inanıyoruz.

Ücret Yönetimi ve Yan Haklar

İş Değerleme Sistemi: Borusan Grubu’nda işlerin şirket hedefleri ve organizasyon yapısı ile bütünleşik olarak tanımlanmasına yönelik bir İş Değerlendirme Sistemi uygulanıyor. İşe alma, kariyer yönetimi, ücretlendirme ve yan olanaklar için temel oluşturan bu sistemde, iş grubu ve seviye bilgisi, kişiyi değil yaptığı işi esas alarak belirleniyor.

Bireysel Emeklilik: Tüm Borusan Grubu çalışanları, eşleri ve 18 yaşını doldurmuş çocukları özel grup emeklilik planından faydalanabiliyor.

Sağlık Sigortası: Tüm Borusan Grubu çalışanlarına yatarak tedaviyi ve ayakta acil müdahaleyi içeren sağlık sigortası, seviyeye göre değişen kapsamda yıllık check-up ve hayat sigortası olanağı veriliyor.

Borusan Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personellere ihtiyaç duyan Borusan personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde 100’ün üzerinde açık pozisyonu bulunan firmadan siz de kendinize uygun bir işe karar verdikten sonra Borusan’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Borusanın açık pozisyonlarından bazıları aşağıdaki listede yer almaktadır;

                                Pozisyon                 Şehir
Mekanik Teknisyeni İstanbul – Avrupa
Planlama ve Raporlama Uzmanı İstanbul – Avrupa
İkinci El Kiralama Operasyon Sorumlusu Ankara
RUN Satış Danışmanı – Samsun Samsun
RUN Satış Danışmanı  İstanbul – Anadolu, Kocaeli
Servis Teknisyeni Antalya
Ürün Uzmanı – Asfalt Ürünleri İstanbul – Avrupa
Ürün Uzmanı – Genie İstanbul – Avrupa
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜ Bursa
SAP MM Danışmanı İstanbul – Avrupa
TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ Frezeci/Taşlamacı/Tornacı Bursa
Argon Kaynak Operatörü Bursa

Bir Cevap Yaz