Bossa Personel Alımı 2017

bossa-personel-alimi

Bossa Personel Alımı Yapıyor!

Bossa insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Bossa personel alımı yapıyor. Bossa iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bossa iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Bossa eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1951 yılında atılan Bossa Türkiye’nin en büyük tekstil markalarından birisidir. Toplamda 3 adet üretim tesisi bulunan Bossa 2.000’in üzerinde insana iş imkanı sağlamaktadır. Spor giyim, kot, dış giyim gibi alanlarda üretimlerini sürdüren Bossa personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu firmada çalışmak isterseniz haberimizin devamında yer alan bossa insan kaynakları bildirisini ve nasıl başvurabileceğinizi inceleyebilirsiniz.

Bossa İnsan Kaynakları

BOSSA, personelini, ilke olarak, “eğitimini yeni bitirmiş” “işe uygun adaylar” arasından “çağdaş seçme, teknik ve yöntemlerini uyguladıktan” sonra belirler ve işe alır.

BOSSA, çalışanların performanslarını sistematik, objektif ve adil bir şekilde ölçer ve değerlendirir.

BOSSA, personelinin yaptığı işleri, çağdaş iş değerlendirme yöntemleri ile tanımlar, gruplandırır ve göreceli olarak sıralar. elde edilen bu verilerden yola çıkarak, ücret yönetim modelini oluşturur.

BOSSA, deneyim gerektiren üst kadrolara ve yönetici kadrolarına ilke olarak ve tercihen halen çalışan BOSSA personeli arasından seçim ve atama yapar.

BOSSA, işe alım, iş değişikliği, rotasyon, terfi gibi konularda şirket hedef ve politikalarını da dikkate alarak, önceden belirlenmiş plan ve standartlara uygun hareket eder.

BOSSA, yönetim kademeleri ile çalışanlar arasındaki “iki yönlü” bilgi akışını ve paylaşımını kolaylaştıran ve teşvik eden bir ortamı oluşturmayı ilke olarak kabul eder.

BOSSA, çalışanların fikirlerine değer verir ve bu fikirleri ifade edebilecekleri uygun ortamları yaratır, elde ettiği verileri gelecek planlarında ve politikalarında dikkate alır.

Bossa iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir