Boydak Holding Personel Alımı 2017

boydak-holding-personel-alimi

Boydak Holding Personel Alımı Yapıyor!

Boydak Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Boydak Holding personel alımı yapıyor. Boydak Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Boydak Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Boydak Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1957 yılında İstikbal mobilyanın Kayseri’de kurulmasıyla iş hayatına atılan Boydak Holding adım adım büyüyerek Türkiye ve dünyada tanınan bir firma haline gelmiştir. Bugün 8 ayrı sektörde 45 şirket ile faaliyetlerini sürdüren Boydak Holding personel alımı yapmayı sürdürüyor. Türkiye’nin en büyük kuruluşlarından birisi olan Boydak Holding bünyesinde binlerce çalışanı ile hizmetlerini gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında sürdürmektedir. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız firma hakkında vereceğimiz kısa bilgilerden sonra Boydak Holding’e nasıl başvuru yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Boydak Holding İnsan Kaynakları

Boydak Holding’in başarısının temelinde stratejik yönetim anlayışının yanında değer oluşturmak, eldeki değerleri keşfederek Kurumsal yapımıza uygun olarak yetiştirmek, her yeni değerle de yeni bakışlar kazanmak anlayışı yer almaktadır.

İnsan Kaynakları, Mali İşler, Finans, Pazarlama, Yeni Yatırımlar, Bilgi Teknolojileri gibi fonksiyonlarının merkezden yol gösterilmesi ile birlikte firmalarda merkezi olarak yönetimlerinin gerçekleştirilmesi yaklaşımı; grubun uzun vadeli hedeflerine ulaşmada ciddi katkılar sağlamaktadır. Uygulamanın amacı; topluluk içinde optimum çözümleri belirleyerek grup bünyesinde yaygınlaştırmak; şirketlerin en kaliteli insan kaynağına, güçlü altyapı ile desteklenmiş araştırma kaynaklarına, teknolojiye, profesyonellerce desteklenmiş denetleme mekanizmasına ve en geniş müşteri potansiyeline ulaşmalarına katkıda bulunarak rekabet güçlerini arttırmaktır.

Hedeflerini gerçekleştirirken her şeyden önce, sahip olduğu insan kaynağından beslenen Boydak Grubu; karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımın ve çeşitliliğinin değer gördüğü bir grup olma stratejisini gütmektedir. Grubumuz; üstün nitelikli işgücünü sağlarken çalışanlarını da sürekli geliştirerek motivasyonlarını yüksek tutmaya önem vermektedir. Çalışan memnuniyeti ve gelişimini insan kaynakları yaklaşımında ön planda tutarak bu başlıklar için kaynak ayıran Boydak Grup; her yeni ekip arkadaşı ile yeni fırsatlar, yeni yollar, yeni bakış açıları kazanılabileceğine inanmaktadır.

Boydak Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ağırlıklı olarak alımlarını Kayseri’den gerçekleştirecek olan Boydak Holding personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı – BOYTEKS Kayseri
Yatırımcı İlişkiler Uzmanı – HES KABLO Kayseri
Dokuma Elemanı – BOYTEKS Bursa
Mekine Bakım Elemanı – BOYTEKS Bursa
Kazan Bakım Elemanı – BOYTEKS Bursa
Sağlık Memuru – İSTİKBAL Kayseri
Üretim Uzman Yardımcısı – FORM SÜNGER Kayseri
Muhasebe Uzman Yardımcısı – MERKEZ ÇELİK Kayseri
Çevre Mühendisi – MERKEZ ÇELİK Kayseri
Teknik Ambar – Depo Elemanı – MERKEZ ÇELİK Kayseri
Dış Ticaret Uzman Yardımcısı – MERKEZ ÇELİK Kayseri
Müşteri Temsilcisi – DIŞ TİCARET Kayseri
Sevkiyat İşçisi – BOYTAŞ Kayseri

Boydak Holding iş başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 20 Nisan 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir