Boyner Personel Eleman Alımı 2017

boyner-personel-eleman-alimi

Boyner Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Boyner insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Boyner personel alımı yapıyor. Boyner iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Boyner iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Boyner eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük mağaza zincirlerinden biri olan Boyner personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Boyner İnsan Kaynakları

Boyner Çalışma İlkeleri

Boyner Grubu çalışanları olarak, şirket ve çalışma arkadaşlarımıza karşı etik davranırız.

Boyner Grubu şirketlerinin tamamı, iş başvurusunda bulunan adaylara cinsiyet, yaş, etnik köken, dil, din, medeni hal, engellilik, politik görüş ya da aidiyet, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği nedenleri ile ayrımcılık yapmamayı ilke edinmiştir.

Çalışanlarımızın tamamına iş ilişkisi süreci, ücretlendirme, eğitime katılım, terfi, emeklilik ve tüm istihdam koşullarında fırsat eşitliği sunulmaktadır.

Boyner Grubu şirketlerindeki görevlerimizi aksatmadıkları sürece, çalışanlarımızın dernek, vakıf, sendika, siyasi parti, kooperatif, spor kulübü ve meslek odalarına üyelik, sivil toplum kuruluşları ve Boyner Grubu Gönüllüleri gibi toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunması her zaman desteklenmektedir.

Boyner Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Boyner personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Boyner insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Boyner bugünlerde, İstanbul, Konya, Erzurum, Isparta, İzmir, Antalya, Ankara, Sakarya, Eskişehir, Gaziantep ve Muğla gibi şehirlerde çok sayıda eleman alımı yapacaktır.

  • Satış Danışmanı
  • Kasa Sorumlusu / Kasiyer
  • Mağaza Müdürü
  • Genel Başvuru
  • Engelli Personel
  • Depo Elemanı
  • İnsan Kaynakları Personeli
1 Yorum
  1. 10 Ağustos 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin