BP Personel Alımı 2018

bp-personel-alimi

BP Personel Alımı Yapıyor!

BP insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre BP personel alımı yapıyor. BP iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? BP iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde BP eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’de 1912 yılında çalışmalarına başlayan BP o zamanlar farklı bir isimle çalışmalarını sürdürüyordu. 1957’de şimdiki ismini alan BP 100’ü aşkın senedir ülkemizde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizin en büyük akaryakıt ve enerji firması olan BP personel alımı yapmayı sürdürüyor. Bünyesinde binlerce çalışanı bulunan bu büyük firmada siz de çalışmaya başlayabilirsiniz. Haberimizin devamında yer verdiğimiz BP insan kaynakları duyurusuna ve firmanın alacağı eleman pozisyonlarına göz atabilirsiniz. Size uyan bir işe anında başvuru yapabileceksiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

BP İnsan Kaynakları

İnsan yönetimi ve becerilerinin geliştirilmesine yaklaşımımız markamızın prensipleri ile tutarlıdır.

Bütün çalışanlarımızın haysiyetine ve haklarına saygı duyuyoruz. BP’de çalışan herkesin farklı bir şirket yaratılmasında ve bu şirketin başarısında payı vardır. Birlikte çalışarak, yaratacağımız sinerji ile yeni ve yaratıcı fırsatlar yakalayacağız.

BP Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Eleman alımlarının çoğunu gerçekleştiren firmanın bu günlerde az sayıda açık pozisyonu vardır. Bp personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Ayrıca firma Türkiye çapında genel başvuru kabul etmektedir.

Genel Başvuru Tüm Türkiye
Lojistik Uzmanı Bursa

BP iş başvurusu için tıklayınız.

5 Cevap Yazılmış = “BP Personel Alımı 2018”
  1. lokman kucuk 10 Eylül 2017
  2. Muhammet 30 Mart 2017
  3. Gizem 10 Şubat 2017
  4. Tarkan 14 Aralık 2016
  5. Funda 1 Kasım 2016

Bir Cevap Yaz