Brillant Personel Alımı 2018

brillant-personel-alimi

Brillant Personel Alımı Yapıyor!

Brillant insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Brillant personel alımı yapıyor. Brillant iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Brillant iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Brillant eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Baydemirler Grubuna ait bir marka olan Brillant ülkemizin en büyük ev tekstil markalarından biridir. Kurulduğu günden bu yana gösterdiği başarılı faaliyetlerle bir çok insanın ilk tercihi haline helen Brillant personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Brillant İnsan Kaynakları

Vizyonumuz 

Liderliği, güvenirliği korumak, geliştirmek.

Teknoloji ve deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimize beklentilerinin üstünde ürün ve hizmet sunmak.

Misyonumuz

Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, müşterilerin beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, herkes için kalite prensibini benimsemiş bir kuruluş olmaktır. ( Kaynak )

Brillant Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yenbi personeller alacak olan Brillant personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından kendinize uygun bir işe karar verdikten sonra Brillant’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz