BSH Personel Alımı İş İlanları 2017

BSH Personel Alımı

BSH insan kaynakları hakkında bilgiler ve BSH personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. BSH iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? BSH iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde BSH eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

BSH Hakkında

BSH Group, ülkede yer alan 41 fabrikada beyaz eşya üretimi yapan ve bunları 48 ülkede bulunan 80 şirketi ile satan bir şirkettir. Şirketin en büyük fabrikası Tekirdağ-Çerkezköy’de yer almaktadır. Türkiye’de tanınınmış markalardan Bosch, Siemens, Gaggenau ve Profilo ürünlerini ülkemizde geliştiren şirket, bu inovasyon ürünlerini dünya pazarlarına da sunmaktadır.

Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezi sertifikasını 2008 yılında almaya hak kazanan şirket, her gün 3 patentli buluşa imza atıyor. Dünya üzerinde de Afrika, Orta Doğu, Orta Asya, Ukrayna, Rusya ve Beyaz Rusya bölgelerinde faaliyet gösteriyor.

BSH İş İlanları

Türkiye’nin yabancı yatırımlı en büyük beyaz eşya şirketi olan BSH Group, her yeni gün bünyesine yeni insanlar katmak amacıyla BSH personel alımı da gerçekleştirmektedir. Gerek şirket kısmında gerekse üretim için fabrika kısmında gerekse de yetkili servis çalışanları ile 2.500’ün üzerinde çalışanı bulunan BSH, ürettiği beyaz eşyaları tüm dünyaya pazarlamaktadır.

BSH Çalışma Şartları

BSH çalışma saatleri haftada 45 saattir. Mesai saatleri Pazartesi ve Cuma günleri arasında sabah 08.00 ile akşam 18.00 arasındadır. Bu sayede çalışanların düzenli bir hayatı olmasına ve zamanı verimli kullanmalarına özen gösterilmektedir. Ücretlendirme konusunda ise performans ve yetkinlik esas alınarak ücret tayin edilir. Her sene başında enflasyon ayarlı maaş üzerinden ücretlendirme yapılır ve tüm sene uygulanır. Performansa bağlı olarak ise yılda bir kez prim ödemesi yapılır. BSH iş başvurusu yaparken bunlar bilmenizde yarar vardır.

BSH çalışanlarına sağlık sigortası, yemek ve ulaşım hizmetlerini de sağlamaktadır. Ayrıca kurum içerisinde bulunan sosyal aktivite alanlarından da her çalışan yararlanabilmektedir.

BSH’nin Adaylarda Aradığı Özellikler

BSH çalışma arkadaşları alırken kültürel seviyesi yüksek, kolay iletişim kurabilen, müşteriye karşı nazik ve anlayışlı davranışlar sergileyen, takım çalışmalarına uyumlu, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye hevesli, teknoloji ve yenilikleri takip eden, sorumluluk sahibi kişileri tercih etmektedir.

BSH İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

BSH resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünde BSH iş ilanları pozisyonlarını görebilir ve yine aynı yerden size sunulmuş formlar aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

BSH Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Tekirdağ ve İstanbul bölgesinden yapan BSH personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek BHS Ev Aletlerine iş başvurusu yapabilirsiniz. BSH iş ilanlarını takip etmek ve başvuru yapmak için aşağıdaki link adreslerini kullanabilirsiniz.

BSH iş başvuruları için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

Bosch İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Arçelik İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin