Bugsaş Personel Alımı İş İlanları 2017

Bugsaş Personel Alımı

Bugsaş insan kaynakları hakkında bilgiler ve Bugsaş personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Bugsaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bugsaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Bugsaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ankara’da raylı sistemlere yaptığı yatırımlar ile Ankaray ve Ankara Metrosu işletmelerini elinde bulunduran Bugsaş, çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de Bugsaş iş ilanlarını takip ederek Bugsaş’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bugsaş İnsan Kaynakları

Bulunduğu sektörde “dünya standartlarında” insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin üyesi olmak istediği ve üyesi olmaktan gurur duyduğu örnek bir işletme olmak.

Personel Seçimi

İşletmelerin gereksinim duydukları personelin nitelikleri ve sayısı belirlendikten sonra personel seçimi işlemine geçilir. İşletmemizde personel seçimi üç aşamadan oluşur. Bu aşamalar;

– Aday toplama
– Personel seçimi
– Yerleştirme

Örgütlerde personel yönetiminden sorumlu olan görevlilerin, bu aşama ilişkin bilgilere becerilere sahip olmaları zorunludur.

İşletmelerde seçim ve işe alma işlemlerinden sorumlu olan görevliler, işletmenin personel politikasına göre belirlenir. İşletmelerde görev yapan personel bölümünün işlevsel içeriği ve örgütteki konumu seçim işlemlerinin yerini getirilişini önemli ölçüde etkilemektedir. İşletmemizde personel bölümünün işe alma kararları, kesin olmaktan çok, öneri niteliğinde gözükmektedir. İşletmemizde ki uygulamalar göz önüne alındığında, işlevsel bölümlerin tümüne “kendi elemanı kendisi seçmesi” gibi yetkilerinin önerildiği görülmektedir. Bu durumda İnsan Kaynakları birimi, yalnızca aracı görevini yerine getirmektedir.

Bugsaş Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Alımlarını genellikle Ankara’dan yapan Bugsaş personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç halinde ilan etmektedir. Sizler de bu ilanları takip ederek Bugsaş’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Adaylarda aranan nitelikler, başvuru tarihleri, gerekli belgelerin hepsi ilanlar yayınlandığı zaman ilan metninde belirtilecektir.

Bugsaş resmi insan kaynakları sayfası için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer İş İlanları

Tekzen Yapı Marketleri İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

TAV Havalimanları İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir