Bulut Makina Personel Alımı 2018

bulut-makina-personel-alimi

Bulut Makina Personel Alımı Yapıyor!

Bulut Makina insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Bulut Makina personel alımı yapıyor. Bulut Makina iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Bulut Makina iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Bulut Makina eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Bulut Makina Hakkında

1988 yılında kurulan Bulut Makina bugun 10.000m² fabrikasında modern teknoloji ile üretimine devam etmektedir. Fermator otomatik kapıları ve GMV hidrolik ünitelerinin Türkiye distribütörlüğünü uzun zamandır sürdürmektedir. Bunlara ilave olarak 2010 yılında Sicor asansör makinalarının ditribitörlüğüne de başlamıştır. Bulut Makina paket asansör ve her tip asansör malzemesi satışında yurtiçi ve yutdışında sektördeki öncü firmalardandır.

Bulut Makina asansör sektöründe kalite ve güvenirliliği temsil eder. Üretimde her zaman kaliteli malzeme kullanır. Müşterilerinin özel projelerine çözümler bulan uzman mühendis kadrosu ile çalışır. Ürün yelpazesi geniştir. Sattığı ürünün satış sonrası teknik desteğini verebilecek tecrübeli kadroya sahiptir. ( Kaynak )

Bulut Makina Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarının çoğunu İstanbul bölgesinden yapacak olan Bulut Makina personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insanın iş imkanı bulduğu bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız Bulut Makina’nın açık pozisyonlarını inceleyerek firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Santral Elemanı İstanbul – Anadolu
Depo Elemanı İstanbul – Anadolu
Lazer Kesim Operatörü İstanbul – Anadolu
Vasıfsız Eleman İstanbul – Anadolu
1 Cevap = “Bulut Makina Personel Alımı 2018”
  1. kibriye 24 Mayıs 2016

Bir Cevap Yaz