Burgan Bank Personel Alımı 2017

burgan-bank-personel-alimi

Burgan Bank Personel Alımı Yapıyor!

Burgan Bank insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Burgan Bank personel alımı yapıyor. Burgan Bank iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Burgan Bank iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Burgan Bank eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Daha önce Eurobank Tekfen adıyla hizmet veren firma 2012 yılında Burgan Bank tarafından satın alınmış ve halen bu firma tarafından yönetilmektedir. Adı çok duyulmayan bankalar arasından olan Burgan Bank her geçen gün büyümekte ve şube sayılarını çoğaltmaktadır. Türkiye sınırları içerisinde 59 şubesiyle hizmet veren Burgan Bank personel alımı yapmaya devam ediyor. Kendi içerisinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Burgan Bank İnsan Kaynakları

Burgan Bank İnsan Kaynakları sayfalarına hoşgeldiniz. Burgan Bank’lı olmak yeni hizmet kültürünün içerisinde yeralmaktır. Vizyonu Dünya kalitesinde finansal hizmet sunmak olan Burgan Bank’ın kurum kültürünün altını çizen temel faktörler insan, etik değerler ve teknolojidir. Bunların içerisinde en önemli öğe insandır. Çünkü bankacılıkta hizmeti üreten de, satın alan da insandır. Çalışanlarının bilgi birikimi ve desteğini de arkasına alarak, geleceğin bankasını oluşturmak amacı ile yola çıkmış olan Burgan Bank, nitelikli bankacıları ve yeni mezunları, genç, dinamik ve deneyimli kadrosuna katılmaya davet ediyor.

İnsan Kaynakları Politikalarımız :

Bankamız hedef ve stratejileri doğrultusunda, “önce insan” felsefesinden hareketle,

  • Kişisel ve mesleki nitelikleri yüksek insan gücü alımlarını gerçekleştirmek,
  • İşe yeni başlayan çalışanı, bilgi ve birikimiyle fark yaratabilecek eğitimlerle donatmak,
  • Çalışanlarımızın işindeki verimliliğini yetkinliklere dayalı performans değerlendirme sistemi aracılığıyla düzenli olarak izlemek ve bu doğrultusunda motivasyon ve verimliliğini artıracak ödüllendirme sistemleri ve kariyer haritalarını oluşturmak,

Burgan Bank Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Burgan Bank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. İstanbul’un dışında, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Adana gibi bölgelerde de personel ihtiyacı duyan firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Burgan Bank’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir