C&A Personel Alımı 2018

ca-personel-alimi

C&A Personel Alımı Yapıyor!

C&A insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre C&A personel alımı yapıyor. C&A iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? C&A iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde C&A eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Moda sektörünün önemli markalarından birisi olan C&A 1841 yıllarında Hollanda bölgesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana dünyanın moda anlayışına yön veren firmalarından birisi olan C&A herkes tarafından tanınan ve tercih edilen markalar arasına girmiştir. Ülkemizde de hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdüren C&A personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

C&A İnsan Kaynakları

Yetenekleriniz için çok sayıda fırsat

C&A gelenekleri vizyonla birleştiriyor

C&A, büyüklüğüne rağmen bir aile şirketi olarak kalmayı başarabilmiştir. Yaklaşık 35.000 çalışandan her biri bunu her an hissetmektedir. 170 yıl önceki kuruluşunda olduğu gibi, günümüzde de şirket kültürümüzde dürüstlük, samimiyet, fırsat eşitliği ve karşılıklı güven egemendir. Bunun C&A şirketinin başarısında büyük önem taşıdığından eminiz. Büyüklüğümüz, uluslararası alandaki faaliyetlerimiz ve içinde bulunduğumuz dinamik pazarlar sayesinde motivasyon sahibi çalışanlara kişisel yeteneklerini şirketimize katmaları için çeşitli fırsatlar sunmaktayız. C&A halen büyümekte olan bir şirket olduğundan, yetenekli ve tecrübeli elemanlara sürekli ihtiyaç duymaktayız.

C&A Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan C&A personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra C&A firmasına iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Mağaza Müdürü Ankara
MAĞAZA GÖRSEL DÜZENLEME SORUMLUSU İstanbul – Anadolu
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul – Anadolu
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul – Avrupa
DEPO PERSONELİ İstanbul – Avrupa
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul – Anadolu
MAĞAZA KASALAR MUHASEBE SORUMLUSU İstanbul – Avrupa
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI (PART TIME) İstanbul – Avrupa
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI(ENGELLİ) İstanbul – Anadolu
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI(ENGELLİ) İstanbul – Avrupa
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul – Avrupa
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI Kayseri
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI Antalya
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI İzmir

C&A iş başvurusu için tıklayınız.

4 Cevap Yazılmış = “C&A Personel Alımı 2018”
  1. Rabia 18 Ekim 2017
  2. Rabia 18 Ekim 2017
  3. seyma 21 Mart 2016
  4. birgul gorgulu 2 Ekim 2015

Bir Cevap Yaz