Çağla Grup Personel Alımı 2018

cagla-grup-personel-alimi

Çağla Grup Personel Alımı Yapıyor!

Çağla Grup insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Çağla Grup personel alımı yapıyor. Çağla Grup iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Çağla Grup iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Çağla Grup eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin taahhüt sektöründe önemli markalardan birisi olan Çağla Grup personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Çağla Grup Hakkında

1993`den bu güne gelen bir süredir Taahhüt Sektöründe kendine bir yer edinen firmamız çalışma politikasını: tüm kullanıcılara özgün tasarımlar üretmek; dünyada taahhüt sektöründeki her türlü yeniliği takip edip ülkemiz için uygulama projeleri geliştirmek; kurumsal yapısını sürekli gelişme ile bütünleştirip, bilgi ve tecrübesini hep daha iyiyi üretmek adına kullanmak; müşteri memnuniyetini hep en üst düzeyde tutup fark yaratmak; çalışmalarını gelişime ve yaratıcı düşünceye değer vermek ve değer yaratmak temelleri üzerine kurmuştur.

Firmamız, yaratıcı insanların teşvik edilmesini, özgün projelerin desteklenmesini, gelişmenin en önemli kritik unsur olduğuna inanarak, 500`ü aşkın deneyimli dev kadrosu ile bugün uluslararası boyutlarda projeler üretmekte, uygulamalar gerçekleştirmekte ve talep doğrultusunda danışmanlık veya kontrollük hizmetleri vermektedir. ( Kaynak )

Çağla Grup Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını çoğunlukla İstanbul bölgesinden yapan ve aynı zamanda farklı şehirler için de eleman arayan Çağla Grup personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Çağla Gruba iş başvurusu yapmak için firmanın açık pozisyonlarını inceleyebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Elektrik Teknikeri İstanbul – Anadolu
Elektrik Teknik Ressamı İstanbul – Anadolu , Avrupa
Planlama ve Hakediş Mühendisi İstanbul – Anadolu , Mersin
MEKANİK SATINALMA ELEMANI İstanbul – Anadolu
ŞANTİYE KISIM ŞEFİ Mersin
2 Cevap Yazılmış = “Çağla Grup Personel Alımı 2018”
  1. Akif 28 Şubat 2017
  2. ses yalıtımı 16 Mart 2016

Bir Cevap Yaz