Can Etiket Personel Alımı 2018

 

can-etiket-personel-alimi

Can Etiket Personel Alımı Yapıyor!

Can Etiket insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Can Etiket personel alımı yapıyor. Can Etiket iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Can Etiket iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Can Etiket eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1987 yıllarında temelleri atılan Can Etiket o yıllardan bugünlere kadar geçen süreçte kendini sürekli geliştirmiş ve büyümüş bir firmadır. Kendi sektörünün önemli markalarından birisi olan Can Etiket personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Can Etikete nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Can Etiket Hakkında

Misyonumuz; Bireylerin ve Organizasyonların etkinliğini arttımak ilkesiyle sektördeki trendleri takip ederek profesyonel yaklaşımıyla yaratıcılığını birleştirerek yenilikçi projeler üretmek, profesyonel hizmet sunan ve alışılmışın dışında çözümler üreten çalışan ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan bir firma olarak yola çıkmıştır.

Vizyonumuz; önce müşterilerimizin hayallerini sonrada kendi hayallerimizi kağıt üzerine yansıtmak, yaptığımız işlerde her zaman bir adım önde olmak, projelerimizle fark yaratmak ve müşterilerimizin ürününü satmasında en çok ses getirecek bir etiketi çıkartmaktır. Çalışmalarımızda işin firmamızdan içeri girmesinden itibaren deneyimli ve profesyonel kadromuzla birlikte projelendirip daha sonra planlayıp, en son olarak da uygulama aşamasına geçildiğinde numune çalışmasını müşterilerimize sunuyoruz.

Can Etiket Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bir çok dönemde yeni personel ihtiyacı duyabilen Can Etiket personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Can Etikete iş başvurularınızı yapabilirsiniz

Bir Cevap Yaz