Canon Personel Alımı 2018

canon-personel-alimi

Canon Personel Alımı Yapıyor!

Canon insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Canon personel alımı yapıyor. Canon iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Canon iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Canon eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan Canon 1937 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu yıllardan bu yana sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir anlayışla ilerleyen Canon kendi sektörünün en önemli markalarından biri olmuştur. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Canon personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmayı planlıyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz.

Canon İnsan Kaynakları

Canon’da kariyer

Canon’da kariyer, tutkulu olmak demektir. İnsanlarımızı harekete geçiren ve sonuç veren, gurur hissiyle birlikte bu tutkudur ve ayrıca bu tutku, müşteri ve işten yayın ürünleri ve tıbbi ürünler, çözümler ve hizmetlere kadar görüntüleme alanında yaratıcı bir lider olmamızın sebeplerinden biridir.

Vizyon Bildirimiz

Tüketici görüntüleme, şirket hizmetleri, profesyonel baskı ve özelleştirilmiş görüntüleme alanlarında pazar lideri ve global bir lider olmaya devam etmek için yeniliklerin önünü açmanın ve şirketimizi büyütmenin yeni yollarını keşfediyoruz. İşimiz kameralardan ibaret değil ve hizmetlerimizin kapsamı bizi heyecan verici alanlara taşıyor.

Bunu gerçekleştirmek için çok iyi bir konumdayız. Canon, birinci sınıf markamız aracılığıyla müşterilerimizle güçlü bir bağ kuruyor. Dengeli ve sürdürülebilir bir şirket inşa ettik ve Kyosei kültürümüzün ve değerlerimizin rehberlik ettiği 17.000 çalışanımızın geleceğe yönelik net bir vizyonu var. ( Kaynak )

Canon Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan Canon personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlar listesini inceleyerek Canon’da bir iş sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Ürün Destek Uzmanı İstanbul – Anadolu
Key Account Manager (Partner Channel) İstanbul – Anadolu
Bayi Kanalı Satış Yöneticisi İstanbul – Anadolu
Muhasebe Uzmanı İstanbul – Anadolu
1 Cevap = “Canon Personel Alımı 2018”
  1. hüseyin güvenç 18 Aralık 2017

Bir Cevap Yaz