Cardtek Group Personel Alımı 2017

cardtek-group-personel-alimi

Cardtek Group Personel Alımı Yapıyor!

Cardtek Group insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Cardtek Group personel alımı yapıyor. Cardtek Group iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Cardtek Group iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Cardtek Group eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Cardtek Group İnsan Kaynakları

Cardtek Group,  çalışanlarını ve müşterilerini ön planda tutan yaklaşımıyla, firmaların sürekli güvenebileceği inovatif çözümleri ile bankacılık ve ödeme sistemleri sektörlerine giriş yapmış güçlü ve kurumsal bir iş ortağıdır. Geliştirmekte olduğu yenilikçi projelerin yanında, Türkiye’nin MasterCard tarafından akredite edilmiş ilk servis sağlayıcısı ünvanını alarak, çipli ve temassız ödeme teknolojileri alanında eğitim ve danışmanlık hizmetileri de vermektedir. Genç, dinamik ve uzman bir ekipten oluşan Cardtek Group, iş alanında üstün sektörel deneyimi ve geliştirdiği özel yazılım çözümleriyle sektörde tanınmaktadır. Cardtek Group’un uzman kadrosu, profesyonel altyapısı ve sürekli gelişen AR-GE çalışmaları sayesinde kısa sürede Türkiye’nin ve Avrupa’nın kartlı ödeme sistemi alanında ilkleri gerçekleştirmiştir. Çalışanları ile ilgili her türlü konuda kalite odaklı, adil ve şeffaf bir yaklaşımı benimsemiştir. Tüm çalışanların  iş alanlarıyla ve bireysel gelişimleriyle ilgili   eğitimleri desteklenerek hem müşterilere eksiksiz hizmet vermeleri sağlanmakta, hem de kariyerlerine değer katılmaktadır. Cartdek Group  İnsan Kaynakları İlkesi; kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı  yerleştirmek , gruba çalışkan, yetenekli, başarılı kişileri katarak onlara yatırım yapmak,  adil şartlar altında gelişmelerine yardımcı olmak ve uzun yıllar birlikte çalışmaktır.

Cardtek Group Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İzmir ve İstanbul bölgesinden yapacak olan Cardtek Group personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Cardtek Group’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
NETWORK YÖNETİCİSİ İzmir
SİSTEM OPERASYON UZMANI İzmir
SİSTEM OPERASYON UZMANI İstanbul – Anadolu
YAZILIM UZMANI (.NET) İstanbul
YAZILIM UZMANI (C++ /.NET) İstanbul
SİSTEM OPERASYON UZMANI İstanbul – Anadolu
YAZILIM UZMANI (C++) İstanbul – Avrupa
YAZILIM UZMANI (C# / PL/SQL-ORACLE) İstanbul
YAZILIM UZMANI İzmir
YAZILIM UZMANI (.NET) İzmir

Cardtek Group’a iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir