Carrefour Personel Alımı 2017

carrefour-personel-alimi

Carrefour Personel Alımı Yapıyor!

Carrefour insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Carrefour personel alımı yapıyor. Carrefour iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Carrefour iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Carrefour eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Fransa temelli bir firma olan Carrefour 1963 yıllarında kurulmuştur. O yıllardan günümüze kadar muazzam bir büyüme kaydeden firma bugün Dünyanın en büyük perakende zinciri olarak gösterilmektedir. Dünya genelinde 15 binin üzerinde mağazası bulunan Carrefour 400 binin üzerinde insana istihdam sağlamaktadır. Türkiye pazarına girişi ise 1993 yılında olan Carrefour, sabancı holding ile yaptığı anlaşma sonucunda ülkemizde CarrefourSA ismini almıştır. Ülkemizin de neredeyse her noktasında görebileceğimiz alışveriş mağazalarından birisi olan Carrefour personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız, güzel haberlerimiz var. Carrefour ülkemizde halen büyüyen bir marka olduğu için, gerek yeni açtığı mağazalarına gerek de halı hazırda faaliyet gösteren mağazalarına sürekli yeni elemanlar almaktadır. Haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl iş başvurusu gönderebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Carrefour Hakkında

Vizyonumuz;

Modern perakendecilikte tüketici ihtiyaçlarını karşılama ve beklentilerini önceden tahmin etme stratejisiyle farklı formatlarda hizmet vererek tercih edilen perakendeci olmaktır.

Misyonumuz;

Müşteri odaklı stratejimiz, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilir gelişim odaklı faaliyetlerimiz, geleneksel ve güvenilir olduğu kadar yenilikçi yapımız ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmada öncü rol üstlenmek; çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve hissedarlarımıza değer yaratarak, büyüme ve operasyonel karlılık ile sektörde lider olmaktır.

Carrefour Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin neredeyse her noktasında yeni elamanlar alacak olan Carrefour personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. 70’in üzerinde açık pozisyonu bulunan bu firmada siz de kendinize göre bir iş bulabilirsiniz. Belki de sizin şehrinizdeki Carrefour mağazalarına bile başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Şarküteri / Kasap İstanbul – Anadolu
Yeni Personeller Edirne
Mini Market Görevlisi İstanbul – Anadolu, Tekirdağ
Yeni Personeller Çanakkale
Yeni Personeller Bodrum
Market Görevlileri Adıyaman
Market Görevlileri Erzurum
Kasa Görevlisi İstanbul – Avrupa
Mağaza Yönetici Adayı Bursa – İnegöl
Yeni Elemanlar Bolu
Mağaza Elemanları Antalya

Carrefour iş başvurusu için tıklayınız.

8 Yorum
  1. 17 Nisan 2017
  2. 9 Şubat 2017
  3. 7 Şubat 2017
  4. 27 Aralık 2016
  5. 3 Kasım 2016
  6. 19 Nisan 2016
  7. 14 Nisan 2016
  8. 2 Mart 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir