CarrefourSA Staj Başvurusu 2017

CarrefourSA Staj Başvurusu

CarrefourSA staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada CarrefourSA şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. CarrefourSA staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. CarrefourSA Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Marketler zinciri haline gelmiş olan CarrefourSA, stajyer alımı ile üniversite okuyan öğrencilere iş olanağı sağlamaktadır. CarrefourSA genel müdürlük bünyesinde staj alımı gerçekleştirmektedir. CarrefourSA stajyer alımı ile ilgili koyduğu şartlar doğrultusunda uygun öğrencilerin staj başvurusunu değerlendirmektedir.

CarrefourSA Hakkında

Sabancı holding ve carrefour ortaklığı ile birleşen şirketlerin oluşturduğu marketler zinciri firmasıdır. Türkiye sınırları içerisinde 8 tane İstanbul da hizmet vermektedir. İlk marketleri olarak açılan İstanbul- içerenköy de 1993 yıllarında hizmet vermeye başlamıştır. CarrefourSA kendini en iyi şekilde geliştiren CarrefouSA firması ilerleyen zamanlarda gima ve endi’yi hizmetleri arasına almıştır. Şuan da ise 29 ülkede, 12 binden fazla Carrefour marketleri ile hizmet vermektedir.

CarrefourSA Staj Şartları

Üniversite okuyan öğrenciler olmasıdır. En az orta derecede yabancı dil bilmeleridir. Fransızca dil bilen öğrencilere öncelik görülmektedir. Önemli şartlar içerisine giren MS Office programlarını kullanabilmesi gerekmektedir. Öğrencilerin okuduğu okullardan disiplin cezası almamış olmasıdır. Ve ekip çalışmalarına uyum sağlaması ayrıca iletişim becerisine sahip olmasıdır.

CarrefourSA Staj Başvurusu Nasıl Yapılır

CarrefourSA’da zorunlu olan stajını tamamlamak isteyen öğrenciler kariyer sitelerinden başvurularını yapabilir. Açık pozisyonda olan stajları görebilmek için kariyer sitelerini takip etmeleri gerekmektedir. CarrefourSA stajyer başvurusu yapan öğrenciler kurul tarafından kabul görülen öğrenciler önce sözlü mülakata çağırılarak değerlendirmeye alınırlar.

CarrefourSA staj programı hakkında bilgi için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Staj İlanları;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin