Çelebi Holding Personel Alımı 2018

celebi-holding-personel-alimi

Çelebi Holding Personel Alımı Yapıyor!

Çelebi Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Çelebi Holding personel alımı yapıyor. Çelebi Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Çelebi Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Çelebi Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1958 yıllarında kurulan Çelebi, 1995 yılında holding olmuştur. Kurulduğu yıllardan bu yana verdiği kaliteli hizmetlerle kendi sektörünün en önemli firmalarından birisi haline gelen Çelebi Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Çelebi Holding İnsan Kaynakları Politikaları

Çalışanlarının başarısı ve gelişmesini teşvik ederek onlarla bütünleşen bir kurum olan Çelebi, en önemli sermayesinin insan kaynağı ile birlikte elde edilen tecrübe olduğuna inanır. Katılımcılığı, takım çalışmasını, girişimciliği, yaratıcılığı ve verimi destekleyerek, Çelebi’yi Türkiye’de tercih edilen, çalışanlarıyla birlikte mutlu, büyük bir aile haline getirmek ve bunu sürekli kılmak, Çelebi İnsan Kaynakları Politikası’nın temelini oluşturur.

Çelebi çalışanları ile uzun yıllar birlikte olmayı amaçlar. Çatısı altında görev yapan tüm çalışanların birey olarak kurumun temsilcisi olduğuna inanır, dolayısı ile tüm personelinin grup dayanışmasına katılımını, “Çelebi Kurum Kültürü” hükümlerine uymasını ve bu uyumu gerek davranışlarına, gerekse iş yapış tarzına yansıtmasını bekler.

Çelebi Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personel ihtiyacı duyan Çelebi Holding personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından bir işe karar verdikten sonra Çelebi Holding’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Makam Şoförü İstanbul
Sigorta Uzmanı İstanbul – Anadolu
Stajyer Mimar İstanbul – Anadolu
Teknik Müdür Antalya
İnsan Kaynakları Memuru (Engelli) İstanbul – Anadolu
İdari Memur İstanbul – Avrupa
Ön Büro Sekreteri İstanbul
Platinum Servis Memurları İstanbul – Avrupa
Kargo Müdürü İstanbul – Avrupa
Finans Memuru İstanbul – Anadolu
Bina Bakım Teknisyeni İstanbul – Avrupa
İstasyon Şefi Hakkari
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul – Anadolu
İç Denetim Uzmanı İstanbul – Anadolu
A2 Ehliyetli Sürücüler Aranıyor Ankara, Bursa, İstanbul – Anadolu, İstanbul – Avrupa, İzmir, Kocaeli
7 Cevap Yazılmış = “Çelebi Holding Personel Alımı 2018”
  1. Emre tavşan 23 Temmuz 2017
  2. Veysel türker 30 Haziran 2017
  3. Ünal 20 Haziran 2017
  4. mustafa 13 Haziran 2017
  5. ibrahim 18 Nisan 2017
  6. ismail 21 Mart 2017
  7. Veysal 27 Aralık 2016

Bir Cevap Yaz