Çelebi Holding Staj Başvurusu 2017

Çelebi Holding Staj Başvurusu

Çelebi Holding staj başvurusu hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu sayfada Çelebi Holding şirketi hakkında bilgi, stajyer adaylarda aradığı özellikler ve başvuru yolları gibi konular yer almaktadır. Çelebi Holding staj başvurusu yaparak kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Çelebi Holding Staj programı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Çelebi Holding stajyer alımı ile günden güne büyüyerek havacılık sektöründe en iyi şekilde hizmet vermektedir. Uzun yıllardır havacılık sektörü içerisinde olan çelebi holding müşteri memnuniyeti sağlamak için firmamızın yönetimine, personelleri, hizmet anlayışı gibi unsurları her daim denetlemekteyiz.

Çelebi Holding Hakkında

Ortakları ve çalışan sayısı 13.000’den fazla olarak iki kıtada, beş ülke, 36 havaalanında depo operasyonları, yer ve kargo hizmetleri vermektedir. Başarılı bir şekilde hizmet veren çelebi holding Türkiye sınırları içerisinde 36 havaalanında, Avrupa sınırları içerisinde Budapeşte ve Viyana havaalanlarında ayrıca ise Hindistan’da Mumbai ve Delhi havaalanlarında yer hizmetleri ve kargo Global çözüm ortağınız hizmet vermektedir. 55 yıl geçmişi ile Türk sivil havacılığının öncü firmaları içerisinde yer almaktadır.

Çelebi Holding Staj Şartları

Çelebi Holding stajyer şartları kurumsal iletişim, satın alma, mali işler ve kalite departmanı işleri üzerinde çalışacak stajyer olacaktır. Bir diğer şartlar ise iş ile ilgili yüksek okul bölümü okuyan kişiler olacaktır. İletişimi daima kuvvetli olmasıdır. İşi hakkında kendini sürekli geliştirmelidir. Ayrıca dönemlik ve ya yıllık staj yapabilecek olmasıdır.

Çelebi Holding Staj Başvurusu Nasıl Yapılır

Çelebi Holding stajyeri olmak için adayların celebi.com.tr adresinden başvurmaları gerekmektedir. Stajyer başvuruları 1 Mayıs ve 15 Haziran tarihleri arasında yapılmaktadır. Çelebi Holding staj başvurusu tarih bilgilerini web sitesini kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Çelebi Holding staj ilanlarını aşağıdaki link adresini kullanarak takip edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/celebi-holding-is-ilanlari-c1314-p38806/

Diğer Staj İlanları 

ABB Elektrik Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

Tofaş Staj Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir